Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

22 Listopada 2013

Spędź piątkowy wieczór przed telewizorem!

krzyk trzy

TVP 1, 21:35, Park jurajski, film SF

Multimilioner John Hammond zaprasza parę naukowców, dr. Alana Granta i dr Ellie Sattler, na swoją wyspę, na której udało mu się stworzyć park jurajski. Nim udostępni park publiczności, chce pokazać go naukowcom i poznać ich opinię. Główną atrakcją są dinozaury, które zostały ożywione dzięki genetykom. Naukowcy i wnuki Hammonda zwiedzają park w specjalnym samochodzie sterowanym komputerowo. Niespodziewanie nad wyspą zaczyna szaleć tropikalna burza, w wyniku której ludzie tracą możliwość kontrolowania prehistorycznych gadów.

TVP 1, 23:50, Krzyk III, horror

Dalszy ciąg losów Sidney Prescott. Dziewczyna pod przybranym nazwiskiem ukrywa się w górskiej miejscowości na północy Kalifornii. Tymczasem w Hollywood powstaje film, którego fabuła oparta jest na wydarzeniach z jej życia. Nieoczekiwanie praca na planie zdjęciowym zaczyna przypominać koszmar. Giną kolejni aktorzy. Przy zwłokach ofiar morderca zostawia zdjęcia nieżyjącej matki Sidney. Dziennikarka Gale Weathers i policjant Dewey postanawiają rozwikłać tajemnicę morderstw. Sidney zamierza powrócić do Hollywood.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1013

Zuza idzie z Ludmiłą do ginekologa. Lekarka wyklucza ciążę, stwierdza jednak, że dziewczyna już współżyła. Zuza zwierza się Ludmile, że Jacek i Radek mogli podać jej narkotyk i ją zgwałcić. Marta i Piotr spotykają się z Renatą oraz z Arkiem. Gdy szantażyści odkrywają, że ich rozmowie przysłuchiwał się prawnik, grożą, że Walawski nie zobaczy syna. Władek tęskni za przebywającym w Ameryce Maćkiem. W pracy Juliusz próbuje zbliżyć się do Cieślaka. Oskarża Zbyszka o wysyłanie homofobicznych żartów.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  • Strona 1 z 1