Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

21 Listopada 2013

Streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali!

sztuka zrywania

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1012

Maria odkrywa, że Hubert planuje przejąć mającą problemy z płynnością finansową firmę Marzeny. Jest wściekła na syna, że chce dorobić się na czyimś nieszczęściu. Przed salonem Agnieszka, była żona Kordiana, czeka na Sabinę. Błaga ją, by dała jej szansę i przyjęła ją do pracy. Kosmetyczka Gracja rozpoczyna pracę w salonie. Dziewczyna podpada Sabinie. Ludmiłę i Kostka niepokoi zachowanie Zuzy, która od dłuższego czasu jest małomówna i apatyczna. Jeleń uważa, że córka chce go ukarać za wypisanie jej z agencji Izoldy.

TVP 2, 20:40, Sztuka zrywania, komedia romantyczna

Gary od kilku lat związany jest z Brooke. Nie stanowią dobrze dobranej pary. On jest bałaganiarzem, który lubi rozłożyć się na kanapie i obejrzeć mecz, a ona jest perfekcjonistką. Pozornie niewielka sprzeczka wymyka się im spod kontroli i prowadzi do tego, że oboje postanawiają się rozstać. Problem w tym, że żadne z nich nie ma zamiaru wyprowadzić się ze wspólnego mieszkania. Bohaterowie rozpoczynają wojnę psychologiczną, która ma skłonić drugą osobę do wyprowadzki.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1827

Danuta stara się za wszelką cenę pomóc ciężarnej Ani. Zbytnie zaangażowanie żony w problemy uczennicy nie podoba się Zimińskiemu. Gdy nauczycielka w końcu informuje Morawską o stanie córki, ona oskarża Dankę o oszczerstwo. Iza stara się zrobić wszystko, aby Bud-Maks przetrwał. Maks proponuje Michałowi powrót do rodzinnej firmy. Bogdan zwierza się dzieciom z rozstania z Heleną. Młodzi Bergowie są zaskoczeni i martwią się o ojca. Jego z kolei martwi rozprawa Jarka w sprawie skradzionych płyt.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz