Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

19 Listopada 2013

Streszczenia Twoich ulubionych seriali!

prawo agaty

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1010

Justyna postanawia rozstać się z Norbertem. Daniel dowiaduje się o ciąży dziewczyny. Waleria odkrywa, że Bartek planuje wziąć kredyt na remont mieszkania Asi. Dziewczyna podejrzewa, że chłopak znów zajmuje się striptizem. Urządza mu awanturę. Narzeczony Renaty, Arek, odwiedza Martę. Przedstawia jej fragment wywiadu z Kwiatkowską, którego kobieta udzieliła Informatorowi. Żąda od Piotra stu tysięcy złotych za ciche załatwienie sprawy i zrzeczenie się przez Renatę praw do dziecka.

TVP 2, 20:45, M jak Miłość, odc. 1018

Magda dowiaduje się o aresztowaniu Pawła. Od razu wraca do Polski. Razem z Kingą odwiedzają przyjaciela w więzieniu. W Grabinie pojawia się Eryka, siostra Janki. Dziewczyna mówi Mostowiakom, że przyjechała do kraju, by odnaleźć zaginioną siostrę. Spotyka się z Tomkiem oraz Piotrkiem. Policja odkrywa, że Janka może przebywać w Warszawie. Kwaśniakowa przynosi Barbarze dobre nowiny - zaręczyła się ze Stanisławem, a po ślubie zamieszka z ukochanym na Wybrzeżu. Okazuje się, że Cecylia chce sprzedać sklep. Jedynym chętnym kupcem jest Marek Mostowiak.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1825

Zimińska jest świadkiem kłótni swojej uczennicy, Ani, z chłopakiem. Na dodatek okazuje się, że dziewczyna zaczęła wagarować. Danuta usiłuje pomóc dziewczynie. Uczennica reaguje agresywnie, ale wieczorem pojawia się u Danuty z prośbą o pożyczenie dwóch tysięcy złotych. Zimińska podejrzewa, że Ania jest w ciąży, którą prawdopodobnie chce usunąć. Roman przyjeżdża do Krówek, aby sprawdzić stan domu, który otrzymał w spadku po cioci Leokadii. Dagmara, siostra Dominika, chce zabrać brata do Norwegii. On jednak odmawia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz