Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

15 Listopada 2013

Jeśli lubicie horrory, dzisiejszy wieczór koniecznie spędźcie przed telewizorem!

Kiedy dzwoni nieznajomy

TVP 1, 23:05, Krzyk II, horror

Podczas kinowej premiery filmu `Cios`, którego scenariusz powstał według reportaży dziennikarki telewizyjnej Gale Weathers, opowiadającego o tajemniczych morderstwach w Woodsboro, zamaskowany osobnik morduje dwójkę studentów. Reporterka Gale Wheaters i porucznik Dewey Riley odkrywają, że zabójca wzoruje się na mordercach z Woodsbooro. Studentka Sidney Prescott, która dwa lata wcześniej przeżyła atak dwóch psychopatów, boi się, że koszmar powróci. Wkrótce jej przyjaciółka zostaje zamordowana, giną też inni studenci.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1008

Pomiędzy Walerią i Stefanem dochodzi do ostrej wymiany zdań, po której Waleria wyprowadza się od Górki. Kostek i Ludmiła postanawiają przenieść się do mieszkania Michała i Doroty na czas ich nieobecności. Klara denerwuje się przed rozprawą o alimenty. Postanawia zrobić wszystko, by udowodnić ojcu kłamstwo. Wyrok sądu jest wielkim szokiem dla Klary i Huberta.

TVP 2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 123

W rodzinie Boskich zamieszanie. Natalia przygotowuje się do egzaminów, Ludwik sprząta w domu, Kacper chce rozkręcić z Antkiem biznes, a Kuba intensywnie chodzi na randki według zasad Pauli. Tomek pomaga dziadkowi i pracuje. Pewnego dnia Kacper prosi rodziców o zgodę na klasową wycieczkę do Paryża, aby chociaż na jakiś czas wyrwać się z domowego kieratu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

DziamaLL
(Ocena: 5)
2013-11-15 21:40:36

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

dzisiaj na bank będę oglądać "kiedy dzwoni nieznajomy" :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1