Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

14 Listopada 2013

Spędź czwartkowy wieczór przed telewizorem!

hotel 52

TVP 2, 19:25, Barwy szczęścia, odc. 1006

Diana i Kasia angażują się w społeczną akcję zbierania podpisów pod petycją o wybudowanie w parku podjazdu dla wózków. Marta wspiera Igę, która załamuje się po zniknięciu Renaty i Miłosza. Alek urządza Iwonie scenę zazdrości o Świderskiego. Uważa, że lekarz podrywa jego żonę. Selim radzi synowi, by zrezygnował ze stypendium w Berlinie i postarał się z Iwoną o dziecko.

TVP 2, 20:40, Przyjęty, komedia

Bartleby `B` Gaines skończył liceum i zgodnie z planami rodziców zamierza dostać się do college`u. Jednak żadna z wyższych uczelni nie chce przyjąć leniwego i pozbawionego ambicji ucznia. Ponieważ rodzina wywiera na niego coraz większą presję, Bartleby postanawia stworzyć fikcyjną uczelnię, by pokazać rodzicom świadectwo przyjęcia. Wkrótce do szkoły Bartleby`ego zaczynają się zgłaszać amatorzy życia bez zobowiązań i nielegalnych interesów. Bartleby musi zmierzyć się z rosnącą popularnością uniwersytetu i zatroszczyć o przyszłość studentów.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1823

Igor chce zrezygnować z funkcji redaktora naczelnego po ujawnieniu informacji o aferze w senacie. Artur uważa, że taka decyzja jest równoznaczna z tchórzostwem. Niespodziewanie do biura Cieślika wkracza CBA, a Damian zostaje wezwany na przesłuchanie. Roman z Honoratą jadą odebrać dom, który Hoffer otrzymał w spadku po zmarłej ciotce. Ada zwierza się siostrze, że rezygnuje ze zdawania matury. Weronika usiłuje porozmawiać na ten temat ze szwagrem, ale on reaguje bardzo nerwowo.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz