Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

13 Listopada 2013

Komedia, dramat czy film sensacyjny – co dzisiaj obejrzysz najchętniej?

nie kłam kochanie

TVP 1, 20:30, Rambo: pierwsza krew, film sensacyjny

John Rambo, weteran wojny w Wietnamie, podróżuje po Stanach, szukając kolegów z wojska. Unika ludzi i stara się nikomu nie wchodzić w drogę. Mimo tego wzbudza bezinteresowną nienawiść prześladującego go na każdym kroku szeryfa Teasle`a. Kiedy na jego żądanie nie chce opuścić miasteczka w stanie Oregon, zostaje aresztowany. Wkrótce ucieka, gotów prowadzić samotną wojnę ze wszystkimi stróżami prawa. Jedyną osobą, która może go powstrzymać, jest dawny dowódca Samuel Trautman. Ten jednak rozwiewa nadzieje na łatwe schwytanie komandosa.

TVP 2, 19:25, Barwy szczęścia, odc. 1005

Iwona rozmawia o stanie zdrowia babci z profesorem Adrianem Świderskim, znajomym z uczelni. Dziewczyna wzbudza zainteresowanie przystojnego lekarza. Marta i Urszula Korzeniak próbują przełamać w Dąbrowskim strach przed publicznymi wystąpieniami. Piotr przekazuje Walawskiej zaskakujące informacje na temat Renaty. Beata i Zbyszko przedstawiają Władkowi nowego pracownika - Juliusza. Okazuje się, że mężczyzna jest gejem i wyraźnie stara się o względy Władka.

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 537

Klaudia zaczyna staż na oddziale ratunkowym pod okiem Konicy. Ich pierwszą pacjentką jest Elżbieta, starsza kobieta ze złamaną nogą. Matka Adama prosi Falkowicza, by pomógł jej pogodzić się z synem. Tymczasem Krajewski występuje do USC z prośbą o przesłanie dokumentów związanych z jego adopcją. Wiktoria odkrywa, że zgubiła pieczątkę lekarską. Uświadamia sobie, że może ona zostać użyta do fałszowania recept. Marząca od dziecku Hana decyduje się na badania kontrolne u Wójcika. Jedna z pacjentek dr Goldberg tuż po porodzie traci wzrok.

TVP2, 21:45, Nie kłam kochanie, komedia romantyczna

Ania studiuje architekturę zieleni. Jest wrażliwa i nieśmiała. Ostatnio jej myśli zaprząta przystojny mężczyzna z eleganckiego budynku, w którym dziewczyna pielęgnuje zieleń. Marcin ma intratną posadę w banku i nie wątpi w swe możliwości. Wyznaje zasadę, że kłamstwo pozwala uniknąć wielu problemów, więc często wykorzystuje je w relacjach z kobietami. Zauroczenie Ani zbiega się w czasie z finansową katastrofą zamożnego playboya. Uratować może go tylko bogata ciotka Nela, która wsparłaby młodzieńca, gdyby przedstawił jej żonę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-11-13 10:42:23

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Głupi Papilocie znowu macie opis Barw szczęścia o odcinek do tyłu!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1