Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

11 Listopada 2013

Sprawdź, co możesz zobaczyć dziś w TV!

rodzinka.pl

TVP 2, 19:30, Rodzinka.pl, odc. 122

Razem ze znajomymi ze studiów Natalia pracuje nad projektem, co skutkuje naginaniem domowych zasad. Kuba jest zazdrosny o jej `nową rodzinę`. W sferze finansowej Boski wykazuje się sprytem, gorzej radzi sobie w dziedzinie związku z Paulą. Tomek stara się unikać gotowania w domu i pracy w barze kanapkowym. Odbywa się to kosztem Natalii.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1820

Igor wzywa dziennikarza, który wytropił aferę Bednarskiego. Kolega zgadza się nie ujawniać informacji, gdy dowiaduje się, że matka Igora jest główną podejrzaną w aferze. Ewa Hofferowa wraca z romantycznego urlopu z Bednarskim. Jest zszokowana, kiedy Igor pokazuje jej artykuł. Roman denerwuje się przed spotkaniem z prawnikiem. Przypuszcza, że któryś ze zwolnionych pracowników wystąpił z pozwem przeciwko niemu. Tymczasem okazuje się, że dostał kilkumilionowy spadek po zmarłej ciotce. Zuza usiłuje się zaprzyjaźnić z Ulą, ale dziewczynka ucieka.

TVN, 21:30, Lekarze, odc. 11

Beata stara się pomóc Filipowi w odzyskaniu tożsamości. Dzięki jej staraniom zostaje on rozpoznany przez dowódcę jednostki wojskowej. Do szpitala trafia Czarek - chory na raka przyjaciel Eli i Leona. Mężczyźnie zostało kilka miesięcy życia. Jasiński proponuje Danielowi zmianę specjalizacji. Alicja chce kontynuować staż transplantologiczny w warszawskim szpitalu. Olga i Maks z niecierpliwością oczekują narodzin syna. Jadąc do domu, zatrzymują się na stacji benzynowej. Nagle budynkiem wstrząsa potężny wybuch i wszystko staje w płomieniach.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Alka
(Ocena: 3)
2017-01-21 17:37:02

Koneser (2013) La migliore offerta (ale kino +)

Słaba ta lista. Dla wszystkich, którzy nie chca tracić czasu na klikanie po kanałach polecam intelitv.pl z listą najlepiej ocenianiach filmów na filmweb, jakie lecą w danej chwili w tv. Dodatkowy bajer dla tych co nie maja np HBO lub nie chce im sie czekac do godzin emisji filmu, portal daje możliwość oglądania online.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ola
(Ocena: 5)
2013-11-11 09:13:39

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

uaktualnijcie opis "Lekarzy", to odcinek z zeszłego tygodnia...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1