Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

08 Listopada 2013

Nie masz pomysłu na piątkowy wieczór? Oto, co możesz zobaczyć dziś w TV!

rodzinka.pl

TVP 1, 21:30, Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki, film przygodowy

Rok 1957. Dr Indiana Jones wiedzie spokojne życie, wykładając na uniwersytecie. Nagle zostaje zwolniony z powodu licznych rewizji FBI. Wkrótce dowie się o zaginionych 13 kryształowych czaszkach. Legenda głosi, że zostały one wykonane przez kosmitów lub wysoko rozwiniętą cywilizację Majów. Nowa podróż prowadzi go m.in. do Meksyku i dżungli w Peru. Towarzyszą mu: Marion Ravenwood, dawna ukochana, Mutt Williams, syn, oraz profesor Oxley. Poszukiwaczom depczą po piętach agenci KGB, którym przewodzi demoniczna Irina Spalko.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1004

Po wylewie stan Teresy jest bardzo ciężki, kobieta pozostaje w śpiączce farmakologicznej. Rokowania nie są pomyślne. Maria wraca do Polski, otacza opieką załamanego Fryderyka. Magda i Natalia spotykają na mieście Tomka. Chłopak chwali się Zwoleńskiej, że dostał podwyżkę, zasypuje byłą dziewczynę komplementami. Wieczorem zaczyna wysyłać do Magdy SMS-y z wyznaniami miłości. Stefan dowiaduje się, że Staszek załatwił Oksanie pracę i opiekuje się nią oraz Saszką. Robi się zazdrosny.

TVP 2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 121

W ostatniej chwili praca uniemożliwia Natalii i Ludwikowi wyjazd z dziećmi na wakacje. Marek i Maria ich zastępują. Cała piątka jedzie do hotelu nad jeziorem. Maria pilnuje, żeby chłopcy się nie poparzyli, a w wolnych chwilach flirtuje. Marek uczy Mateusza, Kubę i Tomka, jak wzbudzić zachwyt kobiety. Wszyscy pływają w basenie i na nartach wodnych, opalają się i grają w tenisa.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

..
(Ocena: 5)
2013-11-08 17:31:40

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

aha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1