Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

07 Listopada 2013

Spędź czwartkowy wieczór w gronie serialowych i filmowych bohaterów!

Na Wspólnej

TVP 1, 22:25, Kierowca dla Wiery, dramat obyczajowy

ZSRR, lata 60. Wiktor, pragnący zrobić karierę młody sierżant Armii Czerwonej, zostaje kierowcą generała Sierowa. Poznaje Wierę, córkę oficera. Kaleka dziewczyna chce pozbyć się niechcianej ciąży, ale Wiktor odradza jej ten krok. Młodzi zbliżają się do siebie. KGB obarcza Sierowa winą za zatonięcie okrętu z materiałami radioaktywnymi, za śmierć wielu marynarzy i skażenie akwenu. W zamian za obietnicę studiów w Moskwie i awans generał zachęca Wiktora do poślubienia Wiery, która rodzi córkę. Wkrótce na Sierowa zostaje wydany wyrok.

TVP 2, 19:25, Barwy szczęścia, odc. 1002

Marta jest zszokowana, że Iga i Piotr wynajęli Renatę, by urodziła im dziecko. Walawscy są zrozpaczeni, bo kobieta wycofała się z umowy i uciekła z ich synkiem. Iga błaga Martę o pomoc w odzyskaniu dziecka. Agata i Ewelina idą na rozmowę z bratem Anzelmem, mają nadzieję, że duchowny przekona Kamila do zmiany decyzji o wstąpieniu do zakonu. Przemek namawia Jerzego do wejścia w spółkę i zakupu ziemi na rozbudowę siedliska. Wiąże się to z wzięciem kredytu. Anna jest temu przeciwna. Wieści z Włoch docierają do Marczaków i Zwoleńskich.

TVP 2, 20:40, Raj dla par, komedia

Dave i Ronnie to stateczna para, w której pożycie wkrada się monotonia. Joey i Lucy są ze sobą od czasów liceum. Shane i Trudy niedawno się poznali. Jason i Cynthia rozważają rozwód. Ostatnią szansę zażegnania kryzysu widzą w terapii małżeńskiej odbywającej się na wyspie na południowym Pacyfiku. Postanawiają namówić do wyjazdu pozostałe pary. Podczas gdy oni mają zamiar naprawiać związek, pozostali planują korzystać z uroków wyspy. Wszyscy lądują w luksusowym kurorcie, jednak na miejscu okazuje się, że terapia jest obowiązkowa.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-11-07 20:11:00

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

bardzo polecam komedie raj dla par dawno tak fajnej komedii nie ogladalam :) wiele razy ja juz ogladalam i obejrze po raz kolejny bo jest super :) :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1