Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

06 Listopada 2013

Przegląd najciekawszych filmów i seriali.

Na dobre i na złe

TVP 2, 19:30, Barwy szczęścia, odc. 1001

Agata jest załamana decyzją Kamila o rozstaniu. Gdy chłopak przychodzi przeprosić ją za okoliczności, w których jej to oświadczył, dziewczyna wyrzuca go za drzwi. Marta próbuje namówić Dąbrowskiego na lekcje dykcji u Urszuli Korzeniak, uważa, że dzięki nim pokona on problem jąkania i będzie mógł zaprezentować przed zarządem plany rozwoju spółki. Walawska spotyka Renatę, znajomą Piotra i Igi. Kobieta prosi ją o pomoc. Dorota rozpoczyna pracę w salonie Sabiny. Michał dostaje propozycję pracy. Wiąże się ona z półrocznym wyjazdem do Francji.

TVP 2, 20:45, Na dobre i na złe, odc. 536

W Leśnej Górze pojawia się znany koszykarz, Dyjas. Mężczyzna chce zdobyć zaświadczenie o zdolności do uprawiania sportu, ale doktor Rogalski odkrywa, że pacjent ma problemy z sercem. Lena informuje męża, że zdecydowała się na rozwód. Latoszek nadal pragnie walczyć o małżeństwo. Falkowicz chce przejąć kierownictwo nad testami nowego leku. Adam zagląda do wyników badań matki, odkrywa, że nie jest biologicznym synem Anny. Hana zajmuje się nową pacjentką, Alicją. Okazuje się, że syn kobiety może mieć wady genetyczne.

TVP2, 21:45, Mama do wynajęcia, komedia romantyczna

Kate Holbrook, zbliżająca się do czterdziestki samotna bizneswoman, zamierza urzeczywistnić marzenie o dziecku. Jednak zdaniem lekarzy jej szanse na zajście w ciążę są bliskie zeru. Po rozważeniu możliwości adopcji, która okazuje się zbyt czasochłonna, Kate decyduje się na wynajęcie zastępczej matki. Jej dziecko ma urodzić Angie Ostrowiski, wyjątkowo nieznośna i niedojrzała dziewczyna. Gdy sprawy zdają się być na dobrej drodze i pozostaje jedynie cierpliwie czekać na potomka, pewnego dnia w drzwiach domu Kate staje Angie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz