Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

04 Listopada 2013

Streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali.

lekarze

TVP 2, 19:30, Barwy szczęścia, odc. 999

Chowański odwiedza Martę. Chce wiedzieć, czy kobieta życzy sobie, by nadal sponsorował wydawnictwo Roberta. Walawska zamierza zabrać Ewę w odwiedziny do jej brata. W ostatniej chwili Piotr odwołuje wizytę. Zachowuje się nerwowo, widać, że coś ukrywa. Prawnik przygotowuje Klarę do rozprawy z ojcem. W trakcie próbnego przesłuchania dziewczyna traci panowanie nad sobą. Majka zasypuje Bartka SMS-ami, wymusza spotkanie. Asia jest świadkiem ich rozmowy.

TVP2, 20:45, M jak Miłość, od. 1014

Paweł zgadza się odwieźć Alę na lotnisko. Matka Basi zaczyna mieć wątpliwości. Zastanawia się, czy pragnie zamieszkać w Kanadzie z tamtejszym narzeczonym. Ulegając impulsowi, całuje Zduńskiego. Irek wciąż mieszka na Deszczowej, unika rozmowy z Mirką. Dziewczyna chce, by ukochany jej wybaczył, ale Podleśny postanawia wyjechać do pracy do Niemiec. Robert wraca do Warszawy, zmusza Kingę, by z nim porozmawiała. W Grabinie Lucjan pomaga Stanisławowi zdobyć Cecylię. Janka wraca do Polski na konfrontację zorganizowaną przez policję.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1816

Karina w ciężkim stanie zostaje zabrana do szpitala. Zimińscy przyjeżdżają po Olę na miejsce tragedii. Zauważają, że córka jest pod wpływem narkotyków. Następnego dnia Ola jedzie z rodzicami do szpitala, by zasięgnąć informacji o stanie zdrowia przyjaciółki. Przy nieprzytomnej Karinie czuwają jej zrozpaczeni rodzice. Nie kryją żalu do Oli. Basia i Andrzej dostają rozwód podczas pierwszej rozprawy. Franek z przerażeniem idzie do szkoły, po czym ucieka i wraca do domu. Tego samego dnia do mieszkania Bergów wkracza policja.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz