Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

29 Grudnia 2011

Co ciekawego wydarzy się dziś w Twoich ulubionych serialach? Dodatkowo: filmy, które warto obejrzeć w świątecznej przerwie.

dr house

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5556

Bridget umawia się z Owenem na randkę. Nick czuje się zazdrosny, choć nie chce się do tego przyznać. Katie jest zaniepokojona faktem, że Nick jeszcze nie ustalił daty ich ślubu.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2196

Rutka chce wyjaśnić z Zytą nieprzyjemną sytuację. Jest wobec niej oschły i oficjalny. Feliks nadal cierpi z powodu bólu zęba. Postanawia pójść do dentysty. Gabriela ma dla Moniki propozycję sylwestrową - bal architektów na Politechnice Radomskiej. Surmaczowa zgadza się na zorganizowanie przez Błażeja i Kamilę sylwestra w domu. Chojnicka zaprasza Miłosza. Chłopak obawia się, że Bożenka nie będzie chciała się z nim bawić. Prof. Szopińska przynosi nowe wieści w sprawie koncertów Maćka. Chłopiec dostał zaproszenie do Pułtuska.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 678

Władek wyznaje Kajtkowi, że jest homoseksualistą. Chłopiec przyjmuje to ze spokojem, potem jednak oznajmia, że chce wyjechać na jakiś czas do Jastrzębiej Góry. Władek jest przekonany, że stracił syna. Gabriel słyszy kłótnię Kingi i Ksawerego, z której wynika, że jedno z nich kogoś zdradziło. Kinga okłamuje go, ale mężczyzna przeczuwa, że tych dwoje coś ukrywa. Składa wizytę Kasi. Stefan i Oksana martwią się o Ludmiłę; okazuje się, że Kostek nie zamierza jej pomagać w zdobyciu pieniędzy na spłatę długu Wowy.

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 149 (sezon 7)

Do szpitala trafia młody bezdomny mężczyzna. Okazuje się, że cierpi on na zaburzenie zmysłu węchu. W szpitalu dołączają do tego kolejne dziwne objawy. Pacjent nie chce zdradzić tożsamości ani adresu krewnych, mimo iż jego stan się pogarsza, a lekarze podejrzewają, że choroba może mieć podłoże genetyczne. House wykorzystuje poczucie winy Cuddy. Jeździ po szpitalu segwayem, a także przyprowadza do pracy rosyjską prostytutkę i oznajmia, że zamierza się z nią ożenić.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-29 13:05:01

u owego pacjenta w doktorze housie znajdą w jelitach kości i pacjent się wykręci, że kolega pracujący w restauracji go podpuścił sugerując, że jak zje całego kurczaka wraz z kośćmi to codziennie będzie mu jedzenie donosił, następnie okaże się, że ten facet podszywa się pod nieżyjącego już narkomana, wytłumaczy się tym, że ukrywa się przed swoim ojcem, wyleczą go ( okaże się, że ma uczulenie na składnik zdrowych pokarmów) a następnie ucieknie a potem się okaże, że jest on poszukiwany przez FBI ponieważ w całych stanach zabił 14 osób, a następnie wszystkie swoje ofiary zjadł. Miłego oglądania : )

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-29 15:02:59

wczoraj byl ten odcinek jakos pozno ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-29 16:57:21

no ale tak zawsze jest że w czwartki są powtórki z środowego wieczora ( leci to chyba przed 12)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-29 07:01:09

Czy ciągle muszą być te same zdjecia co jakiś czas? to już się powtarza którys tam raz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-29 10:06:36

ale co Ci to przeszkadza? wchodzisz tutaj czytać streszczenia a nie oglądać zdjęcia. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1