Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

28 Grudnia 2011

Zajrzyj do naszego przewodnika i sprawdź, jakie filmy i seriale warto zobaczyć w świątecznej przerwie!

zimowy film

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5555

Brooke mówi Steffy, że przykro jej z powodu Ricka. Jackie oznajmia Nickowi, Clarke'owi i Bridget, iż Owen zostanie szefem kadr w firmie. Brooke żąda od Ricka, by rozstał się ze Steffy, bo od tego zależy jej małżeństwo z Ridgem. Stephanie tłumaczy Taylor, że Brooke wciąż staje po stronie Ricka, aż w końcu Ridge nie będzie mógł tego znieść. Kiedy Rick znów zacznie walczyć o Steffy, a Brooke i Ridge pokłócą się, Taylor powinna powiedzieć Ridge'owi, iż jego małżeństwo jest nieważne.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2195

Jerzy opowiada w pracy, jak spędził święta. Renata pyta o planowaną niespodziankę w postaci wizyty Eugeniusza. Chojnicki przyznaje, że nie udało się pogodzić małżeństwa przyjaciół. Zyta idzie na wizytę do Koziełły. Zdziwionemu lekarzowi oświadcza, że najprawdopodobniej jest w ciąży i chce to potwierdzić. Małgorzata odwiedza Jerzego w firmie. Mówi, iż będzie o niego walczyć. Feliks narzeka na ból zęba, ale nie chce pójść do dentysty. Monika w tajemnicy umawia wizytę u lekarza. Michał zapewnia Zytę, że bardzo ją kocha i będzie na nią czekał.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 677

Kajtek pyta Władka, jaką rolę w jego życiu odgrywa Maciek. Mężczyzna ma dosyć okłamywania syna, chce wyznać, że jest homoseksualistą. Sabina uważa, że Kajtek nie jest na to gotowy. Boi się jego reakcji. Janek poświęca się nowej pracy. Postanawia rozszerzyć działalność i wyprowadzać także inne psy. Wywiesza na osiedlu ogłoszenie. Załamana Jola prosi Basię, aby wpłynęła na Zenka, by ten przyjął Janka do Biba Taxi. Alek i Iwona nadal nie mogą dojść do porozumienia. Dziewczyna zarzuca mężowi, że chce ją kontrolować. Ich związek przechodzi kryzys.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-28 14:09:34

nudy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-28 13:06:41

"Klan" za niedługo "modę na sukces" dogoni w ilości odcinków :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-28 09:39:13

ja dziś cały dzień przed tv spędzę :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1