Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

26 Grudnia 2011

Komedia romantyczna, film fantastyczny, a może ulubiony serial – co dzisiaj obejrzysz najchętniej?

kinga zduńska

TVP1, 20:15, Dlaczego nie!, komedia romantyczna

Małgosia kończy studia na Akademii Sztuk Pięknych, marzy o pracy w agencji reklamowej. Jednak w świecie rządzonym przez przebojowych yuppies i uwodzicielskie seksbomby zdobycie posady nie jest proste. Małgosię spotykają same rozczarowania; utrzymuje się, rozwożąc pizzę, a jej chłopak ogląda się za innymi dziewczynami. Na przekór przeciwnościom losu dziewczyna nie poddaje się. Wkrótce w jej życiu pojawia się Janek, prezes firmy reklamowej, a wraz z nim dwie rywalki - Ewa, szefowa firmy cateringowej, i Renata, gwiazda agencji reklamowej.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 675

Sasza wyznaje matce, że chciałby mieć rodzeństwo. Oksana i Stefan powracają do rozmowy na temat potomka. Waldemar nie może doczekać się rozwodu, jest pewien, że Klaudia przyjmie go z powrotem, gdy będzie wolny. Zgadza się nawet na niekorzystny podział majątku. Natalia nie może zapomnieć o Łukaszu. Odwiedza w restauracji Malwinę, wypytuje, czy Halicki bywa w lokalu żony. Małgorzata ubolewa nad tym, że córka żyje przeszłością i nie chce związać się z Irkiem. Celina wyznaje Oliwii, że jest w ciąży z Łukaszem. Oboje ponownie biorą ślub.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 876

Marta przyjeżdża do Grabiny, odkrywa, że pobity przez ojca Jarek trafił na pogotowie. Andrzej mówi Tomkowi o dramacie Agnieszki. Policjant prosi o pomoc znajomą psycholog, Ewę Szczepanek. Kobieta przekonuje Olszewską, by zgodziła się na rozmowę z przyjacielem. Maria zaprasza Pawła i Joasię na rodzinny obiad. Niespodziewanie Rogowskich odwiedza Jan, który przyjeżdża razem z Arturem. Cała trójka udaje przed gospodarzami, że widzi się pierwszy raz w życiu. Paweł domyśla się, że Jan knuje jakąś intrygę. Po powrocie do domu Zduński dzwoni do rywala.

TVN, 22:05, Mission: Impossible, film sensacyjny

Na pewnej dyskietce zostały zapisane dane o wszystkich agentach amerykańskich działających w Europie Wschodniej. Tajna lista jest stawką, o którą walczy tajemnicza grupa "Kobra" - najlepsi agenci CIA. Po serii tajemniczych zdarzeń przy życiu zostaje tylko jeden z nich, Ethan Hunt. Wówczas zaczyna się zabójcza rozgrywka. Podejrzewa się, że skoro przeżył, jest zdrajcą winnym śmierci kolegów. Teraz polują na niego wszyscy. Nie pozostaje mu więc nic innego, jak zdobyć dyskietkę i znaleźć zdrajcę.

Polsat, 20:05, Eragon, film fantastyczny

Wychowujący się na wsi pod opieką wuja nastolatek znajduje niebieski kamień, który okazuje się być smoczym jajem. Z jaja wykluwa się smoczyca, którą Eragon nazywa Saphirą. Chłopiec opiekuje się nią w ukryciu, lecz wieści o smoku szybko się rozchodzą. Gdy wuj Eragona zostaje zamordowany, chłopak i Saphira z pomocą bajarza Broma uciekają z wioski. Eragon poznaje historię smoczego rodu i Smoczych Jeźdźców, którzy dawno temu strzegli krainy Alagaestia. Chłopak wyrusza w pełną przygód podróż, mającą uczynić z niego Smoczego Jeźdźca.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Polski Michael Jackson? Ten łodzianin przeszedł 13 operacji plastycznych twarzy!

Nowy wygląd kosztował go ponad 80 tysięcy złotych!

MANGO: Zaczęła się wyprzedaż (Niskie ceny, ekskluzywne ciuchy - JEDYNA taka okazja!)

Zajrzałyśmy do każdego działu i wybrałyśmy ŚWIETNE okazje.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-26 16:54:16

Alexander na tvn7 ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-26 16:18:42

Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-26 13:21:16

a gdzie na wspólnej ?:x

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-26 15:19:25

nie ma dzisiaj ;P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-26 12:24:12

6

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-26 00:40:07

Marnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-26 00:39:03

yhh. Co taak mało ? !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-26 20:08:29

w dupach się ludziom poprzewracało. kiedyś dwa kanały były i nikt nie narzekał :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1