Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Żona na niby`, `Jedwabne życie`, `Oczy Julii`)

09 Stycznia 2013

Kto, z kim i dlaczego? Nie czekaj do wieczora, już teraz zajrzyj do naszego telewizyjnego przewodnika!

telewizja kino

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2381

Koziełlo skarży się Pawłowi na uciążliwego lokatora, pieska, który na pewien czas znalazł schronienie w jego domu. Arkadiusz ponownie jedzie odwiedzić chorą córkę. Zastaje tam byłą żonę. Rafalski odbiera syna ze szpitala i próbuje nakłonić go, by od razu udali się do mieszkania Barbary. Jasiek odmawia. Prosi, żeby ojciec odwiózł go do domu. Zachowanie Norberta coraz bardziej niepokoi Olę.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 858

Małżeństwo Marty i Roberta przechodzi kryzys. Urszula Korzeniak, żona senatora, z którą Walawska miała przeprowadzić wywiad, wycofała się w ostatniej chwili. Marta traci posadę. Irek i Natalia zamierzają uruchomić szwalnię z pomocą Darii. Dziewczyna będzie szyć tam ubrania wzorowane na markowej odzieży. Bogdan sprzeciwia się temu planowi. Przed ślubem Malwiny w domu Marczaków panuje nerwowa atmosfera. Jerzy obawia się, że Leszek może zakłócić uroczystość. Milecki zjawia się u Anny z bukietem kwiatów.

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 506

James próbuje wspierać zrozpaczoną po stracie ciąży Hanę. Wyznaje żonie miłość, wyjawia też prawdziwą tożsamość. Konica z trudem godzi pracę z opieką nad trójką dzieci. Stefan ściąga na pomoc Irenę, ale Rafał nie jest z tego zadowolony. Przemek obserwuje pacjentów chorych na SM, ma wyrzuty sumienia, że pozbawił ich szansy na leczenie. Falkowicz walczy o kontynuowanie badań. Tretter kieruje go do pracy w izbie przyjęć, gdzie profesor spotyka pacjenta uczestniczącego w badaniach klinicznych. Zleca Wiki usunięcie fragmentu tętnicy i zabiera go.

TVP2, 21:45, Komedia romantyczna, komedia

Wrażliwa i romantyczna Julia Jones jest odpychająco brzydka. Z dużą nadwagą i brakiem gustu nie ma co marzyć o wielkiej miłości. Gdy w restauracji ojca spotyka wymarzonego chłopaka, uroczego Granta Fockyerdodera, postanawia zawalczyć o szczęście. Zakochana dziewczyna udaje się do Hitcha i z jego pomocą staje się pięknością. Odmieniona Julia bierze udział w programie "Kawaler do wzięcia", w którym dochodzi do zaskakującego spotkania.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1691

Magda wraca wcześnie rano od rodziców. Nie zastaje Igora w domu. Kiedy dzwoni do ukochanego, ten właśnie wychodzi z mieszkania Mai. Ola wraca z wypadu do Wiednia. Rodzice robią jej awanturę. Ola jest niewzruszona. Oświadcza, że musi oddać koledze trzy tysiące złotych. Policjanci przychodzą do Ewy z nakazem rewizji. Hofferowa dowiaduje się od nich o ucieczce Borysa ze szpitala. Funkcjonariusze policji ostrzegają ją, że za ukrywanie sprawcy zabójstwa grozi 5 lat więzienia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ana
(Ocena: 5)
2013-01-09 10:54:22

OCZY JULII polecam ! jeśli nie macie Canal + to po prostu włącznie ten film na necie, już jest dostępny z lektorem, ale polecam ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
karola
(Ocena: 5)
2013-01-09 15:30:12

bardzo fajny film ; )

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ja
(Ocena: 5)
2013-01-09 09:08:26

na którym te oczy julii?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-09 08:28:24

matka Teresa od kotów-ciekawy opis.pasuje oglądnąć....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-09 09:44:22

Dobry ale ciężki film...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
tola
(Ocena: 5)
2013-01-09 02:43:50

oczy julii są genialne!! trzymajacy w napięciu i przeraażeniu film, bez krwi i innych obrzydlistw.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1