Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Wyścig z czasem, Cześć Tereska!, Inna kobieta)

26 Lutego 2013

Najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy dzień.

wyścig z czasem

TVP1, 16:10, Moda na sukces, odc. 5783

Pamela sugeruje Donnie, że Eric niedługo się z nią rozstanie i wróci do Stephanie. Trwają ostatnie przygotowania do ślubu. Oliver wręcza panu młodemu prezent po dziadku, który ma przynieść mu szczęście w związku. Wkrótce zaczyna się ceremonia. Niespodziewanie w pewnym momencie przerywa ją Ridge, który ku zaskoczeniu zebranych gości i pary młodej stwierdza, że nie zaakceptuje obecnej sytuacji.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2407

Lubiczowie cieszą się z powodu odnalezienia pieska. Postanawiają nie wspominać Surmaczowej o jego zaginięciu. Agata w złym nastroju wychodzi do biura. Jacek po powrocie z pracy nie zastaje jej w domu. Usiłuje się z nią skontaktować telefonicznie, ale jej telefon jest wyłączony. Miłosz czeka na Bożenkę na uczelni i nalega, by porozmawiać. Dziewczyna zapewnia go o swoim uczuciu, ale prosi o czas. Podczas wizyty u Krzysztofa Elżbieta obserwuje, że Julia i Krzysztof są bardzo zadowoleni ze swojego towarzystwa.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 888

Maria nie wierzy opowieściom Marka o jego matce. Wkrótce przyłapuje Krystynę na kłamstwie. Marek ma zaskakującą propozycję dla Pyrki. Władek otrzymuje lukratywną ofertę pracy w firmie Biomer, w której mógłby kontynuować badania naukowe. Maciek uważa, że za kuszącą propozycją są ukryte niekorzystne warunki. Oksana przeprasza Stefana, że go okłamała. Prosi, by jej zaufał, obiecuje, że wkrótce wszystko mu wyjaśni. Wieczorem spotyka się z Dimitrem. Pocałunek kończy spotkanie.

TVP2, 20:40, M jak milość, odc. 970

Kinga martwi się o Magdę, która od kilku dni nie daje znaku życia. Zuza zostaje zwolniona z pracy z powodu kłopotów finansowych kancelarii. Gdy razem z Łukaszem odwiedzają Budzyńską w szpitalu, dziewczyna podsłuchuje jej rozmowę z Edytą na temat wnuka. Posuwa się do szantażu. Mimo że Rogowski przestrzega Marka przed Michałem, on podpisuje z Łagodą niekorzystną umowę na prowadzenie sklepu internetowego. Filarska wprowadza się na Deszczową. Podczas pobytu w Warszawie Marek odwiedza Annę; od razu zaczynają się całować.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-02-26 10:06:51

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Wyścig z czasem, Cześć Tereska!, Inna kobieta)

polecam CZEŚĆ TERESKA

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
A
(Ocena: 5)
2013-02-26 00:47:13

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Wyścig z czasem, Cześć Tereska!, Inna kobieta)

Cześć Tereska!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-02-26 08:06:03

Cześć

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-02-26 10:52:51

hahahahahaha ! Rozwalilas mnie ! xdd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1