Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Śniadanie do łóżka, Szeregowiec Ryan, Francuski numer)

06 Marca 2013

Oto najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy dzień!

Śniadanie do łóżka

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5789

Bridget jest przerażona. Dzieli się z Owenem swoimi obawami. On namawia ją do przeprowadzenia testu ciążowego. Oboje chcą się upewnić, że Bridget nie spodziewa się dziecka. Donna przeczuwa, że Eryk może odejść do Stephanie, zwłaszcza że ta ma wsparcie ze strony dzieci.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2411

Koleżanka wypytuje Grażynkę o ostrygi, które zamierzała przyrządzić i z opowieści wnioskuje, że samotny sąsiad jest zainteresowany Lubiczową. Czesia dostaje list od siostry, która donosi, iż Józek przedłużył kontrakt w Niemczech i nie zamierza wracać. Domyśla się, że relacje między małżonkami nie są najlepsze. Ewa rozmawia z Olą o zbliżającym się egzaminie kończącym staż kuratorski i wypytuje o Norberta. Tymczasem do biura przychodzi Rafał, poprawiając nastrój dziewczyny. Podczas kolacji z Rafalskim Barbara opowiada o rodzinie Pedra.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 894

Marta i Robert spotykają się z Korzeniakiem. Prośby senatora o wycofanie się z publikacji książki i rekompensata finansowa zostają odrzucone. Mężczyzna przechodzi do gróźb. Piotr dowiaduje się o włamaniu do mieszkania byłej żony. Grozi, że jeśli Robert i Marta nie wycofają się z planów wydania książki, zabierze Ewę do siebie. Oksana ma nadzieję, że Stefan powstrzyma ją przed wyjazdem na Ukrainę, ale Górka jest nieugięty. Zwierza się Kasi, że robi to ze względu na sankcje, które w Polsce grożą żonie za bigamię. Stan Kamila pogarsza się.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-06 11:10:23

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Śniadanie do łóżka, Szeregowiec Ryan, Francuski numer)

to co sie wyrabia obecnie w PM, ta akcja z "modyfikowana mieta" to kolejny kretynizm scenarzysty. Przestaje to ogladac. Najlepszym polskim serialem byla Plebania ale,ze w serialu byli ksieza to ja sciagneli z ramowki, smutne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1