Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Skrzydlate świnie, Jedwab, Nie zadzieraj z fryzjerem)

27 Marca 2013

Komedia, melodramat, film obyczajowy – co dzisiaj obejrzysz najchętniej?

Skrzydlate świnie

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5802

Bill stara się przekonać Donnę, by odeszła od Eryka i zażądała udziałów w firmie. Daje jej kopertę, którą ma przekazać mężowi. Spencer wyjawia Justinowi, że w środku jest coś, co może wywołać burzę. Nick i Bridget mówią Jackie i Owenowi o ciąży tej pierwszej. Jackie bardzo się cieszy. Bridget i Owen postanawiają natychmiast przeprowadzić test na ustalenie ojcostwa.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 909

Policjanci wpadają na trop Sary. Okazuje się, że w zniknięcie dziewczyny mogą być zamieszani wrogowie Adama. W „Głosie Zakrzewia” ukazuje się artykuł szkalujący Annę, który może zagrozić Marczakowej w ubieganiu się o reelekcję na stanowisko dyrektora gimnazjum. Wybierająca się na operację Ludmiła prosi Michała i Dorotę, by wspierali Kostka, który nie doszedł do siebie po wyjściu z aresztu i może nie radzić sobie z opieką nad dzieckiem. Jeleń odtrąca pomoc rodziny.

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 517

Kochanka odwiedza pacjenta Falkowicza w środku nocy. Po randce konieczna jest natychmiastowa operacja. Profesor jest zaniepokojony, że jego leki nie zapobiegły pęknięciu tętniaka. Po operacji ukradkiem zabiera probówkę z tkanką, poleca Adamowi zawieźć ją do Szwajcarii. Leszek trafia z bólem klatki piersiowej do szpitala. Jego żona twierdzi, że spadł ze schodów. Po wykryciu odmy opłucnowej Agata samodzielnie wykonuje drenaż. Adam namawia Przemka na randkę z koleżanką swojej dziewczyny. Falkowicz udziela Wiktorii lekcji gry na fortepianie.

TVP2, 21:45, Stare Wygi, komedia

Dan i Charlie to partnerzy biznesowi i zarazem najlepsi przyjaciele, którzy są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Mężczyźni stoją u progu największego sukcesu zawodowego. Pewnego dnia ich życie zostaje wywrócone do góry nogami. Niespodziewanie muszą zająć się siedmioletnimi bliźniakami, owocem przygody Charliego z Vicki. Charlie i Dan starają się, jak mogą, ale ich sposoby postępowania z dziećmi prowadzą do licznych katastrof. Lekcja rodzicielstwa uświadamia im, co jest w życiu najważniejsze.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

t6665
(Ocena: 5)
2013-03-29 20:48:16

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Skrzydlate świnie, Jedwab, Nie zadzieraj z fryzjerem)

when u r reading this dont stop or something bad will happen to you! sorry about this.this girls name is summer shes 15 years old and has blond hair many scars no nose or ears she is dead if you dont copy this just like from the ring copy and post this on 5 more sites summer will appear one dark quiet night and kill u when ur not expecting it and kill you this is no joke something good will happen to you if you post it on five more pages ITS FAKE SOMEONE TOLD ME TO PAST SO NOT MY

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
jusia
(Ocena: 5)
2013-03-27 18:26:54

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Skrzydlate świnie, Jedwab, Nie zadzieraj z fryzjerem)

jedwab ogladalam ciekawy romans warty obejrzenia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-27 00:45:38

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Skrzydlate świnie, Jedwab, Nie zadzieraj z fryzjerem)

Nie zadzieraj z fryzjerem - kolejna z tych żałosnych "komedii", czyli jak najgorzej zmarnować swój czas.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-27 09:13:53

zgadzam się fabuła biedna, zero śmiesznych momentów, klapa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-27 13:00:11

Nit Ci nie każe na to patrzeć, w tym czasie, gdy poleci ten film możesz sobie poleżeć posiedzieć i rozmyslac nad tym jaka załosna jestes ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1