Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Salt, Pożegnalne przyjęcie, Utracona miłość)

08 Kwietnia 2013

Brak planów na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie filmowych i serialowych bohaterów!

salt

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5809

Stephanie ma nadzieję, że odzyska męża. Trwa spór między Donną i Erykiem. Donna żąda od Eryka, by sprzedał dom, zerwał współpracę ze Stephanie i oskarżył ją o spowodowanie śmierci Beth Logan.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2426

Stasia kłóci się z Jeremiaszem. Zyta dostaje propozycję udziału w nowym programie telewizyjnym. Dziękuje Michałowi za pomoc w obowiązkach domowych i opiece nad Stefankiem. Feliks postanawia przyjąć warunki szefowej, ale zastrzega sobie prawo do etatu. Po zajęciach Miłosz zaprasza Bożenkę do domu. Okazuje się, że wszyscy domownicy wyjechali do spa i młodzi są sami w domu.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 916

Warecki zleca Władkowi pilne przygotowanie raportów z badań. Zainteresowana Cieślakiem Beata pomaga mu. Aldona nadal sprzedaje ciuchy z metkami znanych firm. Śledzi ją jeden z mężczyzn przeprowadzających kontrolę na bazarze. Wieczorem do szwalni przychodzą policjanci z nakazem przeszukania lokalu. Marta przekonuje Roberta do przyjęcia pieniędzy Chowańskiego. Diana, koleżanka Kasi, odwiedza Walawską. Prosi ją o pomoc w namówieniu Urszuli Korzeniak do udziału w warsztatach dla ofiar przemocy domowej.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 981

Ewa i Marek stają się sobie coraz bliżsi. Anna pojawia się w Grabinie i zarzuca kochankowi, że jej unika. Zwierza się Uli, że nie spełniło się jej marzenie o dużej rodzinie. Gruszyńska kupuje test ciążowy. Chcąc uniknąć spotkania z Kwaśniakową, Jerzy prosi Ewę o oddanie jej naprawionego radia. Andrzej czuje się pokrzywdzony, że Edyta pozbawia go kontaktów z synem. Marta nie potrafi pogodzić się z tą sytuacją. Klara i Wiola rezygnują z usług Marcina. Chłopak jest zmuszony przyjąć pracę u ojca. Marcin śledzi ojca podczas randki.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz