Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Rozmowy nocą`, `To tylko seks`, `Upadek`)

28 Stycznia 2013

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!

rozmowy nocą

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2391

Czesia jest zdenerwowana informacją o tymczasowym wyłączeniu energii elektrycznej. Będzie zmuszona zamknąć przedszkole. Z kłopotu wybawia ją mąż, który przywozi agregat prądotwórczy. Kinga znajduje dodatkowe zajęcie. Rozmawia z Michałem, by w czasie ferii zaopiekował się bliźniakami. Barbara wybiera się do Meksyku. Prosi Rafalskiego o opiekę nad Pedrem.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 867

Rodzina Pyrków jest wstrząśnięta informacją o chorobie nowotworowej Kamila. Agata dodaje chłopakowi otuchy. W szpitalu Maria poznaje Ewelinę, matkę Kamila. Kobieta zwierza się, że dzięki wsparciu Agaty syn jeszcze się nie poddał. Magda szuka sposobu na wycofanie się ze spłacania kredytu. Prosi Tomka o spotkanie, a on myśli, że Zwoleńska chce do niego wrócić. Gniewosz przyjeżdża do Polski. Zaprasza Magdę do Londynu. Bez wiedzy Sabiny Kordian organizuje otwarcie salonu. Oferuje bezpłatne strzyżenie. Marek dzwoni do Marii z przeprosinami.

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 961

Odtrącony przez Agnieszkę Marcin upija się z rozpaczy i wdaje się w bójkę nad brzegiem Wisły. Pobity pojawia się u Chodakowskich. Marek zamierza spędzić kolejną noc z Anną. Intymną atmosferę zakłóca telefon od Ewy, wystraszonej obecnością Jacka pod drzwiami mieszkania. Marek zostaje u Ewy na noc. Antek jest przekonany, że Mostowiak związał się z jego mamą. Marek i Ewa dobrze się czują w swoim towarzystwie. Gdy podczas spaceru dzwoni Anna, Marek odrzuca połączenie.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-28 00:54:25

"To tylko seks" jest zajebiste. Polecam. Dziękuję Papilotowi, że pokazaliście w spisie taki dobry film. Na pewno znowu obejrzę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
adzia
(Ocena: 5)
2013-01-28 21:42:28

tylko czemu na HBO ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1