Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Randki na zlecenie, Wszystko za życie, Kika)

06 Lutego 2013

Brak planów na środowy wieczór? Spędź go w gronie serialowych i filmowych bohaterów!

randki na zlecenie

TVP 1, 17:50, Klan, odc. 2397

Stasia zwierza się Elżbiecie, że nie może pomóc lokatorce, bo sama nie ma oszczędności. Hania musi zdobyć pieniądze na pochówek matki. Elżbieta wpada na pomysł, by skontaktować się z Feliksem, który pracuje w zakładzie pogrzebowym. Maciek opowiada Kasi treść sztuki, w której chciałby zagrać. Dziewczynce nie podoba się zakończenie, dlatego wymyśla własną wersję wydarzeń. W zastępstwie Ewy Ola odwiedza jej podopieczną. Kobieta opowiada o życiu u boku męża alkoholika. Opowieść przypomina Lubiczównie jej związek z Norbertem. Maciek dostaje rolę.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 874

Ludmiła jest załamana przedłużającymi się formalnościami związanymi ze zwolnieniem Kostka z aresztu. Sylwia podnosi ją na duchu. Agata dowiaduje się od Eweliny, że przeszczep szpiku może uratować Kamila. Hubert postanawia zorganizować akcję medialną w celu znalezienia dawcy. Marii nie podoba się, że Marek nie chce, by bliżej poznała jego matkę. Daniel proponuje Sarze modyfikację menu kawiarni i wprowadzenie ciepłych dań. Przygotowuje pokazowy posiłek. Róża jest przeciwna jakimkolwiek zmianom.

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 510

Przez jakiś czas Przemek nie będzie mógł operować, ale jego ręka powinna wrócić do pełnej sprawności. Gdy lekarz odbiera wypis od Falkowicza, wypomina mu oszustwo. Jest nadal obrażony na Wiktorię. Nina i Sambor uczestniczą w sympozjum profesor Anny Shulz. Na widok człowieka w średnim wieku Rudnicka truchleje. Podczas bankietu Bogdanowicz podchodzi do Sambora i Niny. Dziewczyna twierdzi, że go nie pamięta. Mężczyzna wnosi do izby przyjęć uratowaną z pożaru kobietę.

TVP 2, 21:45, Randki na zlecenie, komedia romantyczna

Początkująca dziennikarka marzy o karierze w świecie mody i o wielkiej miłości. Jej życie nabiera barw, gdy incognito zatrudnia się w banku, aby napisać dla Cosmo artykuł o miłości w sferach biznesu. Młoda, atrakcyjna kobieta ma nadzieję, że wśród przystojnych mężczyzn w garniturach znajdzie tego jedynego. Wkrótce zaczyna się nią interesować kolega z pracy, Seth, lecz wtedy Lane poznaje muzyka, Liama, w którym się zakochuje. Dziennikarka wpada na pomysł, by spotykać się z Liamem, który w artykule będzie występował pod imieniem Seth.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-02-06 16:55:42

Wszystko za życie świetny film, warty obejrzenia, polecam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-02-06 19:24:00

zgadzam się. Film jest świetny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-02-06 15:50:17

Mały dzis! czadowa komedia.tyle razy juz ogl a zawsze mnie smieszy :))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
A.
(Ocena: 5)
2013-02-06 00:23:27

o co chodzi tej Nikoli z Pierwszej M. ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-02-06 00:30:42

ona to jest wgl fałszywa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-02-06 09:17:01

rozpieprzyłyście mnie.... ha ha ha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1