Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Poważny człowiek, 7 sekund, Zapach kobiety)

30 Kwietnia 2013

Masz ochotę na chwilę relaksu przed telewizorem? Oto nasze propozycje na dzisiejszy wieczór!

Zapach kobiety

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2439

Arkadiusz z entuzjazmem opowiada Grażynce o nadziei, którą Julka dała mu poprzedniego dnia. Koziełło, szczęśliwy, że Anna nie pokrzyżowała mu planów udziałem Tropka w konkursie piękności, umawia się z Pawłem na turniej golfowy. Rafalski odbiera Barbarę z lotniska i składa jej propozycję wspólnego zamieszkania. Jacka i Agatę odwiedza właściciel mieszkania, które wynajmują i prosi o opuszczenie lokalu.

TVP 1, 18:40, Statyści, odc. 4

Roman jest na obiedzie u Ochmanów. Przy stole mówi o rodzinie i o odpowiedzialności. Gospodarz domu przedstawia przybranemu synowi biologicznego ojca. Zachęca obu, by porozmawiali na osobności. Plewko próbuje podbić serce chłopaka, popisując się swoimi umiejętnościami. Romek wciąż chce też odzyskać Bożenę. Tłumaczy jej, dlaczego musiał ją opuścić. Kobieta czuje do niego żal. Kolejna scena, w której grają statyści, jest kręcona w chińskiej restauracji. Szymek dostaje wiadomość ze szpitala i nagle zaczyna płakać. Reżyser wpada w furię.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 932

Iwona domyśla się, że Agata planuje wziąć potajemny ślub z Kamilem. Próbuje przekonać ją, by tego nie robiła. Zarządca biurowca, Kostrzewski, grozi zerwaniem umowy z firmą Marii. Hubert postanawia walczyć o rodzinny biznes. Władek podejrzewa, że w Biomerze dzieje się coś niewłaściwego z finansowaniem badań. Postanawia zbadać tę sprawę. Nadgorliwość Cieślaka budzi niepokój szefa, Floriana. Zofia prosi Natalię, by dowiedziała się od Magdy, kto jest kochanką jej męża. Zdenerwowana Natalia jedzie do siostry.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-30 01:59:20

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Poważny człowiek, 7 sekund, Zapach kobiety)

Daliście tytuł 7 sekund, a zdjęcie z filmu 60 sekund..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-30 19:28:08

właśnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1