Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Policja zastępcza, 8 części prawdy, Pora mroku)

15 Kwietnia 2013

Oto co stacje telewizyjne proponują na dzisiejszy wieczór.

Pora mroku

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2430

Darek udaje się na spotkanie z pozostałymi poszkodowanymi, którym prawniczka Karoliny również zaproponowała ugodowe rozwiązanie sprawy. Większość z nich nie zgadza się na jej propozycje i chce surowego ukarania oszustki. Jerzy wraca z Berlina z udanej podróży służbowej. Przywozi wiadomości o siostrze Hannah, która podobno ma romans z Józkiem, kuzynem Czesi. Do Koziełłów niespodziewanie zgłaszają się właściciele Tropka, którzy planują na stałe wrócić do kraju i chcą im odebrać zwierzaka.

TVP 1, 18:40, Wszystko przed nami, odc. 94

Po nagłej utracie przytomności Sylwia trafia do szpitala. Wojtek czuwa przy łóżku dziewczyny i dowiaduje się, że miała mikrowylew na skutek wypadku samochodowego sprzed paru dni. Szczepański idzie do Oli, by poinformować ją o stanie przyjaciółki. Matka Pawła wyznaje Agacie, że jej syn żyje żądzą zemsty i jest zdolny do wszystkiego, by pomścić śmierć ojca. Bożena prosi Gajewską, by uważała na Pawła i nie pozwoliła mu zrobić niczego nieodpowiedzialnego. Leszek i Stefan zastanawiają się, jak wesprzeć Wojtka po rozstaniu z Olą.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc.921

Pełna entuzjazmu Maria wraca ze wstępnego rozeznania w Finlandii. Wyjazd córki i wnuków za granicę nie podoba się Teresie. Agata i Kamil nadal planują sekretny ślub. Anna zwycięsko wychodzi z problemów ze skargą Kurzajczykowej. W szkole spotyka dziennikarzy, którzy przeprowadzają wywiad z miss nastolatek regionu - Kingą, i jej matką Violettą. Poproszona o wypowiedź Marczakowa mówi, że wolałaby, aby dziewczynka osiągała dobre wyniki w nauce, a nie w konkursach piękności. Asia rezygnuje z treningów u Marcina.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-15 08:59:14

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Policja zastępcza, 8 części prawdy, Pora mroku)

8 części prawdy jest niezłe... Ale po jakie licho dajecie tu te seriale?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kkkkk
(Ocena: 5)
2013-04-15 07:47:58

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Policja zastępcza, 8 części prawdy, Pora mroku)

A gdzie Pierwsza miłośc!!!!!!!!!!!!!1

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1