Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Oczy anioła`, `Siostry`, `Musimy porozmawiać o Kevinie`)

10 Stycznia 2013

Ulubiony serial, dramat, a może komedia romantyczna – co masz ochotę obejrzeć dzisiaj?

musimy porozmawiać o kevinie

TVP 1, 17:50, Klan, odc. 2382

Od pewnego czasu Ola obserwuje dziwne zachowanie Norberta i podejrzewa zbliżający się atak choroby. Zwierza się siostrze, że mimo uczucia, które łączy ją z chłopakiem, nie wie, jak długo będzie w stanie to znosić. Po pracy zdenerwowana i przygotowana na najgorsze wraca do domu i zastaje Norberta w normalnym stanie. Wyniki badań genetycznych potwierdzają, że ojcem Pedra nie jest ani Jacek, ani Rafalski. Arkadiusz odwiedza Grażynkę. Zachęcony miłą, rodzinną atmosferą zostaje na kolacji.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 859

Po powrocie ze szpitala Stefan popada w apatię. Dopiero szczera rozmowa z Saszką sprawia, że Stefan zaczyna z optymizmem patrzeć w przyszłość. W telewizji zostaje wyemitowany wywiad z Maćkiem i Władkiem. Okazuje się, że wypowiedzi mężczyzn zostały wyrwane z kontekstu. Ich bliscy są zszokowani tym, co usłyszeli w programie. Ślub Malwiny i Przemka zostaje zakłócony przez pojawienie się Jarka, byłego męża Malwiny.

TVP 2, 20:40, Dr House, odc. 141 (sezon 7)

Jadący z córką do zoo muzyk rockowy ratuje epileptyczkę, która upadła na tory przed nadjeżdżającym pociągiem metra. Chwilę później mężczyzna traci przytomność. W szpitalu pojawiają się u niego dziwne objawy. Masters upiera się, że to infekcja. House twierdzi, że nagły przypływ heroizmu jest objawem chorobowym. Doktor próbuje się wymówić z kolacji urodzinowej z matką Cuddy, a zarazem ze spotkania z Wilsonem. Taub trafia na plakaty jako wizytówka szpitala. Żona zaczyna okazywać mu względy.

TVP 2, 22:30, Motyl i skafander, film biograficzny

43-letni Jean-Dominique Bauby, uwielbiany przez kobiety redaktor naczelny francuskiego pisma Elle, na skutek wylewu krwi do mózgu zostaje sparaliżowany. Może jedynie poruszać lewą powieką, która pozwala mu utrzymywać szczątkowy kontakt ze światem. Jean-Dominique jest świadomy swojego stanu. Czuje się jak motyl zamknięty w szczelnym skafandrze, z którego już nigdy się nie wydostanie. Mimo tego decyduje się przełamać samotność: posługując się powieką, mrugając na wybraną literę alfabetu, pisze poruszającą książkę o sensie życia.

TV 4, 20:00, Oczy anioła, thriller

Inteligentna i ambitna policjantka Sharon Pogue jest bezgranicznie oddana służbie. Intensywna praca staje się dla niej ucieczką od problemów osobistych. W głębi serca młoda kobieta marzy o prawdziwym uczuciu. Podczas pościgu za uzbrojonym bandytą nieznajomy mężczyzna ratuje Sharon od pewnej śmieci. Gdy poznają się bliżej, rodzi się między nimi uczucie. Ale Catch broni się przed zwierzeniami. Skrywa tajemnicę z przeszłości, która wywołuje bolesne wspomnienia. Sharon powoli zdobywa zaufanie mężczyzny, pomaga mu otrząsnąć się z tragedii.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-10 15:44:40

Motyl i Skafander- polecam! wzruszający, akcja nie jest może dynamiczna, ale film na pewno zapada w pamięć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
She
(Ocena: 5)
2013-01-10 00:52:49

musimy porozmawiać o Kevinie - Świetny film !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
karo
(Ocena: 5)
2013-01-10 09:28:40

zgadzam się, film naprawdę godny uwagi!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
p
(Ocena: 5)
2013-01-10 12:42:18

i zachęca do dyskucji ;) tylko trzeba się nastawić, że będzie dosyć ciężki, szczególnie na początku

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-10 23:18:16

Rola Ezry Millera- wybitnie zagrał. Ale recenzja papilota beznadziejna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1