Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Nikomu ani słowa`, `Rzeź`, `Listy do M`)

08 Stycznia 2013

Nie czekaj do wieczora i już teraz zajrzyj do naszego przewodnika!

na wspólnej

TVP 1, 17:50, Klan, odc. 2380

Obie babcie jednocześnie opiekują się Stefankiem, ale ich współpraca nie układa się zbyt dobrze. Po nieprzyjemnej rozmowie z byłą żoną Arkadiusz sięga po alkohol. Kiedy chwiejnym krokiem wraca do domu, spotyka Grażynkę. Michał rozmawia z ojcem - ma wątpliwości, czy firma powinna przyjąć zlecenie na budowę inwestycji przy El-Medzie. Ostatecznie awaria kanalizacji uniemożliwia rozpoczęcie prac. U Koziełłów narastają problemy związane z nowym lokatorem, pieskiem Florciem.

TVP 1, 21:20, Wszystko przed nami, odc. 53

Paweł odwiedza w więzieniu zabójcę ojca, Antoniego Starzaka, i przedstawia mu się jako jego nowy obrońca. Skazany z dużą nieufnością podchodzi do Mazura. Bezdomny mężczyzna przychodzi do "Dobrego Adresu", by oddać Izie jej torebkę, którą znalazł w krzakach. Szef kuchni jest zdenerwowany obecnością kloszarda i wyprasza go z restauracji. Klaudiusz przynosi Oli butelkę wina i prosi, by pomogła mu w napisaniu pilnego pozwu. Praca przeciąga się do późnych godzin nocnych. Wojtek niespodziewanie przyjeżdża do Warszawy.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 857

Stefan trafia do szpitala. Lekarze ustalają, że przyczyną jego dolegliwości jest migotanie przedsionków serca. Kasia i Oksana są zrozpaczone. Władek zgadza się na udział w wywiadzie telewizyjnym na temat wygranej w konkursie na związek partnerski. Zastrzega, że nie chce rozmawiać o życiu prywatnym. Iwona i Alek przeprowadzają się do mieszkania Antonii. Dziewczyna ma żal do męża, że podjął decyzję bez konsultacji z nią, uprzedza, że nie zamierza mu się podporządkowywać. Maria jest zaniepokojona nagłą decyzją o wyprowadzce.

TVP 2, 20:40, M jak miłość, odc. 958

Ewa i Marek spędzają czas na wycieczce rowerowej. Marek jedzie do Warszawy, by przygotować pokój Uli przed jej powrotem z kolonii. W trakcie rozmowy o swoich związkach Marek i Anna zaczynają się całować. Marcin i Grzegorz spotykają się u Agnieszki, która ma zalaną łazienkę. Marcin jest zazdrosny, Grzegorz martwi się o syna, gdy się domyśla, że podkochuje się on w Olszewskiej. Tomek jest sfrustrowany. Gdy Agnieszka przychodzi go odwiedzić, Gosia wyrzuca ją za drzwi. Jacek domaga się od Kolędy pieniędzy na spłacenie długów.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1690

Ewa jest przerażona informacją o próbie samobójczej Borysa. Jego stan jest poważny. Hofferowa pyta Agnieszkę, czy może odwiedzić Orłowa. Tymczasem Borys, korzystając z nieuwagi pilnujących go policjantów, ucieka ze szpitala. Honorata jest wściekła na Romana. Tak kłócących się zastają Kamil i Zuza, którzy przychodzą, by podzielić się nowiną o ciąży. Pod nieobecność Magdy Igor nocuje u Mai.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-08 09:40:55

smutne, że telewizja serwuje nam takie gnioty, kiedy jest tyle fantastycznych seriali i filmów. u nas wiecznie to samo. osobiście dlatego przestałam oglądać telewizję, a większość moich znajomych nie ma już nawet telewizorów w domach. po co oglądać tę papkę, kiedy można w internecie znaleźć DUŻO ciekawsze rzeczy (a seriale można oglądać na bierząco, nie 3 lata po zagranicznej premierze)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
k.
(Ocena: 5)
2013-01-08 11:47:55

racja. i te regularne puszczane "hitów" co parę miesięcy czasami nawet na tej samej stacji. rzadko coś nowego, innego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-08 17:14:34

i te wku....... reklamy!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-08 20:14:09

zgadzam się 100% !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-08 23:10:46

hity,że po żal się Boże-.-

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1