Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Miasto nadziei, Królestwo, Oda do radości)

13 Lutego 2013

Komedia, dramat, a może thriller – jaki film obejrzysz dzisiaj najchetniej?

kino

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5774

Bridget i Nick wracają z Meksyku. Kobieta ma poczucie winy z powodu zdrady. Owen boi się, że ich przygoda wyjdzie na jaw. Steffy przechowuje w komputerze film, na którym widać Bridget i Owena w czasie intymnego zbliżenia. Jest o krok od ujawnienia nagrania.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2401

Marta spotyka się z doktorem Lubiczem. Szefowa zakładu pogrzebowego chce wiedzieć, dlaczego Feliks nie odebrał telefonu poprzedniego dnia. Mężczyzna przyznaje, że wygłosił laudację na pogrzebie. Niezadowolona szefowa każe dopłacić za usługę. Tadeusz zjada kanapki przeznaczone dla Tropka. Żona robi mu wyrzuty z tego powodu. Krzysztof idzie na Sadybę, ale nikogo nie zastaje. Spotyka Julię, która też chciała spotkać się z Chojnicką. W końcu udaje im się porozmawiać z Elżbietą. Krzysztof proponuje Julii, że odwiezie ją do domu.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 879

Rozpoczynają się przygotowania do przeszczepu szpiku u Kamila. Agata wspiera ukochanego, przygotowuje dla niego romantyczny prezent. Tomek mówi Magdzie, że nie ma pieniędzy na spłatę raty kredytu. Zwoleńska pożycza pieniądze od siostry. Przekazuje je Tomkowi, prosi, by wynajął mieszkanie i wziął na siebie obowiązek spłaty kredytu. Tomek nie zamierza rezygnować ze związku z Magdą. Sabina jest zła na Kordiana, że zaniedbuje obowiązki i spóźnia się do pracy. Chłopakowi udaje się udobruchać szefową. Wieczorem czeka na nią przed salonem.

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 511

Pacjent i jego żona są przerażeni, gdy Nina informuje o groźbie amputacji stopy. Marek i Agata flirtują przy okazji omawiania przypadku medycznego. Później lekarka słyszy rozmowę Rogalskiego z żoną. Wiktoria i Nina zauważają siniaki na pośladkach pacjentki. Po kłótni z Wiki o Falkowicza Przemek wyprowadza się z hotelu rezydentów. Hana jest przestraszona - odbiera głuche telefony. Okazuje się, że siostra Jamesa zabrała go ze szpitala. Hana jest zdziwiona, bo James nie ma siostry.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-02-13 11:15:27

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Miasto nadziei, Królestwo, Oda do radości)

miasto nadziei polecam!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1