Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Mały Nowy Jork, Wampirzyce, Tak powiedziała)

19 Czerwca 2013

Oto nasze propozycje na wieczorny seans przed telewizorem.

Wampirzyce

TVN 7, 20:00, Mały Nowy Jork, komedia kryminalna

Sully ma dość pracy, która nie daje mu satysfakcji. Chce z niej zrezygnować i zostać kimś, z kogo jego dziecko, które wkrótce ma przyjść na świat, mogłoby w przyszłości być dumne. Głuchoniemy sklepikarz Jasper Sabiano pragnie uwolnić się od mafii kontrolującej jego sklep. Lokalny przestępca Parmie marzy o przejęciu władzy nad półświatkiem Staten Island. Bohaterów łączy wielkie pragnienie odmiany losu. Gdy pewnego dnia ich drogi się krzyżują, okazuje się, że być może mają na to szansę.

CANAL+ Film 20:00, Wampirzyce, komedia romantyczna

Stacy i Goody to wampirzyce korzystające z uroków życia w Nowym Jorku. Obie mają za sobą dekady doświadczeń, lecz czas prawdziwej próby dopiero nadchodzi. Goody spotyka mężczyznę swoich marzeń, którego porzuciła w latach 60. Stacy nawiązuje romans z Joeyem, synem łowcy wampirów, dr. van Helsinga. Gdy zachodzi w ciążę, staje się jasne, że dziecko przeżyje tylko wtedy, gdy matka stanie się na powrót człowiekiem. Przyjaciółki łączą siły z dr. van Helsingiem i Joeyem, by zabić Ciccerus, królową wampirów.

CANAL+ 20:00, Proste pragnienia, dramat

Jola, obdarzona talentem artystycznym i ambicjami, zmaga się z licznymi życiowymi trudnościami. Nastoletni syn Rafał przysparza jej problemów wychowawczych. Z kolei partner - Zbyszek - balansuje na granicy prawa i nie jest w stanie zapewnić bliskim środków do życia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz