Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Leon zawodowiec, Zabójcza piękność, Czekając na cud)

11 Lutego 2013

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!

leon zawodowiec

TVP 1, 17:50, Klan, odc. 2399

Jacek mówi matce, że Agata jest w ciąży. Norbert przeprasza Olę, że od powrotu ze szpitala cały czas odpoczywa. Wszelka aktywność go męczy. Tabletki mają silne działanie nasenne. Ola zwierza się Ewie, że obecna sytuacja jej odpowiada. Norbert przestał ją interesować jako mężczyzna. Profesor Deptuła zaczął uprawiać nordic walking. Próbuje zarazić współpracowników nową pasją. Paweł i Pawełek postanawiają biegać dwa razy dziennie. Jacek zabiera Małgosię na Sadybę. Trzeba zmienić menu, bo Agata woli śledzia od wykwintnej kuchni śródziemnomorskiej.

TVP 1, 21:20, Wszystko przed nami, odc. 63

Arkadiusz wraz z detektywem docierają do Jana Nowaka. Namawiają mężczyznę, by zagrał rolę życia. Oferują mu pieniądze. Zuza jest przekonana, że przyjaciele Stefana wiedzieli o jego kochance i ma do nich żal. Marcin martwi się o dziewczynę; próbuje ją pocieszyć. Mimo starań Oli i Marianny rodzinne spotkanie u Szawarskich kończy się awanturą o Wojtka i kamienicę.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 877

Korzeniakowa informuje Martę, że jej mąż dowiedział się o wywiadzie i z powodu jego interwencji gazety nie chcą go opublikować. Walawska opowiada jej o pomyśle na książkę. Kamil jest załamany chorobą, mówi Agacie, że marnuje z nim czas, wyprasza dziewczynę z sali. Po medialnej akcji Huberta do banku szpiku zgłasza się wielu dawców. Rick jest wściekły na Huberta i Patrycję, że bez jego wiedzy organizują koncert na rzecz Kamila. Daniel podsuwa Sarze pomysły na modernizację lokalu. Róża nie chce żadnych zmian.

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 965

Budzyńska domyśla się, że Zuza ukradła pieniądze z biblioteczki. Dziewczyna z ulgą przyjmuje informację o anulowaniu postępowania komorniczego. Budzyńska radzi Edycie walczyć o małżeństwo. Z niepokojem obserwuje komitywę syna i Edyty. Andrzej proponuje jej pomoc w znalezieniu pracy. Nawiązuje dobry kontakt z Piotrkiem. Budzyńska umawia się na spotkanie z koleżanką z instytutu, która zajmuje się badaniami genetycznymi. Filarski, Marszałek i Kwiatkowski wychodzą z aresztu. Mirka dostaje wiadomość, że Irek został pobity w więzieniu.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1709

Jagoda wydzwania do Andrzeja, prosząc go o spotkanie. Kiedy Brzozowski przychodzi do niej, wyznaje, że nie może dłużej oszukiwać żony. Niestety, pożądanie bierze górę nad jego rozsądkiem. Igor informuje mamę o planie wyjazdu z Magdą i Julką do Manchesteru. Ewa jest smutna. Podejrzewa, że syn wyjeżdża z jakiegoś poważnego powodu. Paweł mówi Marcie, że próbuje poznać tożsamość dawcy jego serca.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-02-11 11:23:35

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Leon zawodowiec, Zabójcza piękność, Czekając na cud)

leon zawodowiec! najlepszy film ever!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1