Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Królowie ulicy, Strach, Zakochany Paryż)

19 Lutego 2013

Oto najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór.

zakochany paryż

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5778

Eryk zapewnia Stephanie, że znów jest jego muzą. Katie i Bill spędzają miłe chwile w domu na plaży. Bill nie chce już wspominać Domu Mody Forrester, a Katie myśli o pracy w Spencer Publications. Brooke, Ridge, Taylor i Whip umawiają się na wspólną kolację. Taylor tłumaczy Ridge’owi, że chce się przekonać, czy niczego już do niego nie czuje, a zarazem pokazać to Whipowi. Równocześnie Whip wyjaśnia to samo Brooke. W końcu wszyscy czworo spotykają się na kolacji.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2403

Widząc smutną Bożenkę, Kamila postanawia porozmawiać z Miłoszem. Mówi mu, że jego ukochana widziała go z Martą. Paweł jest dumny z syna, który opiekuje się psem Koziełłów. Jerzy nie idzie od pracy. Elżbieta prosi go, by odśnieżył wokół domu, a sama w tym czasie udaje się na zakupy. Krzysztof dołącza do niej. Rozmawiają o Julii. Feliks czyta nekrolog pewnego działacza sportowego. Umawia się z Bolkiem, który zaczyna zastanawiać się nad zmianami władz po śmierci prezesa. Pawełek i Zosia bawią się z Tropkiem na dworze. Nagle piesek ucieka.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 883

Urszula Korzeniak spędza noc w mieszkaniu Marty. Postanawia odejść od męża i zamieszkać u przyjaciół. Dziękuje Walawskiej za pomoc. Ma nadzieję na kontynuowanie pracy nad książką. Robert prowadzi śledztwo w sprawie Korzeniaków. W salonie Sabiny zjawiają się inspektorki z sanepidu. Wytykają właścicielce uchybienia. Kordian ratuje ją z opresji, później zabiera ją na spacer. W trakcie zabiegu przeszczepienia szpiku pojawiają się komplikacje. Agata czuwa przy Kamilu. Ewelina przekazuje dziewczynie pierścionek zaręczynowy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-02-19 11:06:37

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Królowie ulicy, Strach, Zakochany Paryż)

królowie ulicy to fajny i zaskakujący film

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-02-19 13:54:52

zgadzam się , świetny !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1