Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Komórka`, `Jak narkotyk`, `Don Juan de Marco`)

22 Stycznia 2013

Ulubiony serial, dramat, a może komedia romantyczna – co masz ochotę obejrzeć dzisiaj?

Wybacz ale chcę się z Tobą ożenić

TVP 1, 17:50, Klan, odc. 2388

Przez całą noc Feliks układa tekst mowy pogrzebowej, którą nazajutrz ma wygłosić w nowym miejscu pracy. Elżbieta z Krzysztofem, Arkadiuszem i Korbasem spotykają się w domu dziecka. Tam przekazują pieniądze zebrane podczas koncertu charytatywnego. Na spacerze z dziećmi Michał spotyka Mariusza. Chojnicki z zazdrością opowiada o żonie, która w warunkach kryzysu odnosi sukcesy zawodowe we własnej firmie. Jasiek odwiedza dziadków. Żali się na ojca, który dąży do przeprowadzki do Barbary. Elżbieta proponuje wnukowi, żeby zamieszkał na Sadybie.

TVP 1, 21:20, Wszystko przed nami, odc. 57

Stefan błaga Janka o dyskrecję w sprawie Mariny i zastanawia się, jak utrzymać w sekrecie przyjazd kochanki do Polski. Wojtek robi Izie awanturę o to, że dziewczyna miesza się w jego prywatne sprawy. W trakcie kłótni do "Dobrego Adresu" przychodzi pani kurator, sprawdzić, jak Podleska radzi sobie w pracy. Szkolni koledzy Marcina robią głupi żart bezdomnemu. Lisowski wpada na pomysł, jak dać im nauczkę za paskudne zachowanie. Ola, zła na Wojtka za zbyt bliskie jej zdaniem relacje z Izą, przyjmuje od Klaudiusza zaproszenie na imprezę urodzinową.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 864

Po powrocie do Polski Sara musi dzielić dom z Bartkiem. Oboje czują się niezręcznie. Dziewczyna ma nadzieję na powrót do pracy w klubie Kasi. Jest rozczarowana, gdy okazuje się, że nie ma tam dla niej miejsca. Maria przeprasza Marka za wybuch złości. Marka odwiedza niezapowiedziany gość - jego matka Krystyna. Jarek odwiedza Magdę. Wyznaje, że zdał sobie sprawę z popełnionych błędów, chce ją za wszystko przeprosić. Gdy przytulają się na pożegnanie, do mieszkania wraca Tomek.

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 960

Tomek przygląda się treningowi niepełnosprawnych koszykarzy. Widok zawodników na wózkach odpycha go. Chce zadzwonić do Agnieszki, ale rezygnuje i upija się. Marcin próbuje zaimponować Agnieszce pożyczonym od Weroniki sportowym autem. Olszewska daje się namówić na przejażdżkę za miasto. Marta i Ania wracają znad morza. Są zachwycone wyremontowanym mieszkaniem. Wieczorem na Martę czeka szampan w sypialni, do której prowadzi droga z płatków róż.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1698

Andrzej przeprasza Jagodę za to, że pocałował ją podczas ostatniego spotkania. Wolska niespodziewanie wyznaje mu, że jest w nim zakochana. Kamil nie może ochłonąć po pierwszej samodzielnej operacji. Jest z siebie dumny. Sławek i Renata cieszą się, że dzięki zajęciom teatralnym Daria polubiła nową szkołę. Są też zadowoleni z postępów Dominika.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

filmomaniaczka
(Ocena: 5)
2013-01-23 18:43:13

co to za film ze zdjecia 1?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-22 14:55:29

Fajnie,że wczoraj nie było Barw Szczęścia w telewizji

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-22 16:56:26

mecz był, więc jak miały być ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-22 08:44:52

Don Juan de Marco- boski film z boskim Johnnym! Gorąco polecam :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-22 13:17:30

super jest ta scena jak tanczy ze straznikiem :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1