Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Kod da Vinci, Za linią wroga, Sybil)

22 Kwietnia 2013

Oto co proponują wybrane stacje telewizyjne na dzisiejszy wieczór:

Kod da Vinci

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2434

Ojciec Norberta, świadomy stanu psychicznego syna, radzi Oli unikać z nim kontaktu. Lecz Norbert nie zamierza rezygnować ze spotkania z Olą. Czeka na nią przed domem rodziców i pokazuje bilety na wspólny wyjazd do Portugalii. Grażyna wręcza rodzinie zaproszenia na spektakl, w którym Maciek gra jedną z ról. Jerzy i Michał planują szczegóły wyjazdu na kontrakt do Niemiec.

TVP 1, 18:40, Wszystko przed nami, odc. 98

Po powrocie z wczasów Zuza wypomina mamie flirt z instruktorem jazdy na snowboardzie. Anna broni się przed atakami, tłumacząc, że to niezobowiązująca znajomość. Stefan widzi, że Jola kokietuje Marca i na osobności ostrzega ją, by nie krzywdziła innych mężczyzn tylko po to, by zemścić się na nim. Szawarska jest oburzona tym, że Olgierd oszukał Olę, która poświęciła dla niego karierę zawodową i zerwała zaręczyny z Wojtkiem. Paweł zamierza za pośrednictwem Starzaka dotrzeć do osób odpowiedzialnych za zabójstwo ojca..

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc.926

Rodzina żegna się z Marią i chłopcami przed ich wyjazdem do Finlandii. Teresa gorzej się czuje, cały dzień spędza w łóżku. Fryderyk podejrzewa, że kobieta symuluje, by zatrzymać córkę w Polsce. Kajtek wychodzi ze szpitala. Jest smutny, bo Krystian rozpowszechnia w szkole plotki dotyczące zajścia w fabryce. Krystian z ojcem odwiedzają Cieślaków. Chłopiec przeprasza Kajtka za swoje zachowanie. Ludmiła uważa, że Kostek oszalał na punkcie kariery Olenki. Kobieta wkracza na plan filmowy, zabiera córkę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-22 14:48:21

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Kod da Vinci, Za linią wroga, Sybil)

Tom Hanks najlepszym aktorem w dziejach ludzkości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1