Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Kochać i umrzeć, Furia, Nieuchwytny)

06 Maja 2013

Nie masz planów na wieczór? Oto co proponują ci stacje telewizyjne!

Nieuchwytny

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2440

Jacek i Agata szukają nowego mieszkania. Małgosia sugeruje, by wykupić lokal, który obecnie wynajmują, ale ich możliwości finansowe są ograniczone. Rodzina również nie jest w stanie udzielić im wsparcia. Maciek wspólnie z Martyną występują w programie Zyty. Przed kamerami chłopak skarży się, że przepisy prawne uniemożliwiają mu zawarcie związku małżeńskiego z ukochaną. Surmaczowa przygotowuje Tropka do prezentacji na wystawie.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 936

Maria zwierza się Marcie, że jej wyjazd do Finlandii był błędem. Ona i dzieci czują się tam obco i bardzo tęsknią za domem. Diana nie może uwierzyć, że Kasia bierze pod uwagę propozycję Ksawerego. Górka tłumaczy, że chce dać Rybińskiemu nadzieję, która jest mu potrzebna do walki z chorobą. Po forsownych ćwiczeniach Diana zaczyna przedwcześnie rodzić. Basia i Zenek są zaniepokojeni groźbami Alberta. Komisarz Makowski stwierdza, że powinni zostać objęci policyjną ochroną.

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 989

Grzegorz zaprasza na obiad syna z zamiarem przedstawienia mu Weroniki. Podczas spotkania chłopakowi towarzyszy Kasia. Marcin dobrze się bawi. Grzegorz nie wie, że syn i wybranka się znają. Marcin dowiaduje się o próbie samobójczej Agnieszki i o jej powrocie do Warszawy. Próbuje się z nią skontaktować. Gosia kolejny raz zgadza się odegrać rolę żony Michała. Dzięki temu Łagoda zdobywa zaufanie kontrahenta. Wieczorem do Mostowiaków przyjeżdżają niezapowiedziani goście.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-05-06 13:33:27

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Kochać i umrzeć, Furia, Nieuchwytny)

Pewniaki matura 2013 sqlmedia.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-05-06 00:27:20

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Kochać i umrzeć, Furia, Nieuchwytny)

Cena odwagi z Angeliną Jolie na tvn7 o 22:55 / przegląd najlepszych filmów na cały tydzień na blogu "Pocahontas Recenzuje"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1