Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Julie i Julia`, `Romans doskonały`, `Moneyball`)

24 Stycznia 2013

Nie czekaj do wieczora i już teraz zajrzyj do naszego przewodnika!

julie i julia

TVP 1, 17:50, Klan, odc. 2390

Rafalski tłumaczy Jaśkowi, dlaczego nie zezwolił mu na zamieszkanie z dziadkami i zmusił do powrotu do domu. Podejmuje decyzję, że nie przeprowadzą się do Barbary. W pracy Rafał informuje Olę, że postanowił zmienić oddział. Chce w ten sposób uniknąć kłopotliwych spotkań z nią. Ola zgadza się, ale wyznaje Agnieszce, że wolałby widywać Rafała codziennie. Agnieszka dostaje od Janusza prezent urodzinowy - fundację ekologiczną.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 866

Magda zrywa z Tomkiem. On obiecuje, że się zmieni, błaga o jeszcze jedną szansę. Michał odwiedza Kostka w areszcie. Jeleń prosi brata o powiadomienie Ludmiły, by przestała na niego czekać. Ludka podpisuje umowę z nową pracownicą pubu, Sylwią. Dziewczyna rezygnuje z pracy, gdy dowiaduje się, że mąż Jeleniowej przebywa w areszcie. Przed pubem Sylwia mija się z Tadkiem, który wydaje jej się znajomy. Maria podejrzewa, że Marek prowadzi podwójne życie. Podczas randki z Agatą Kamil traci przytomność.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1700

Filip wynajął studio fotograficzne na potrzeby sesji do kalendarza Weroniki. Panie są podekscytowane. Honorata dopiero w ostatniej chwili mówi Romanowi, że będzie pozowała do aktów. Roman jest bliski szału. Kiedy po południu Agnieszka wraca do domu, zastaje otwarte drzwi. Ktoś jest w środku. Przerażona Olszewska zaczaja się na włamywacza z ciężkim przedmiotem. Z impetem uderza intruza w głowę. Mężczyzna pada nieprzytomny. Okazuje się, że to Rafał.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1631

Po wspólnej nocy z Grażyną Grzegorz postanawia wziąć dzień urlopu, aby spędzić więcej czasu z ukochaną. Seweryn zwraca się do Śmiałka z nietypową prośbą. Zdenerwowany Marian odmawia. Sabina kłóci się z Grażyną z powodu Igora. Po pewnym czasie postanawia się z nią pogodzić. Rezygnuje, gdy przypadkowo zauważa matkę w towarzystwie Grzegorza. Podejrzewa, że parę łączy uczucie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

m
(Ocena: 5)
2013-01-24 22:36:04

julia and julie, akcent tej baby mnie dobijał, gdyby bylo kolo mnie oberwala by w pysk , cigle te wysokie tony ;/;/ przez to zle sie film ogladalo ... boooooooon apetiiiiiiiiiiiiiiiiii looooooooohooooooooo :[

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-24 11:01:43

ooo ten film z maryl streep jest super na pewno obejrze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1