Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Jestem Legendą, Zgon na pogrzebie, Gry uliczne)

15 Maja 2013

Oto nasze propozycje na wieczorny relaks przed telewizorem.

Zgon na pogrzebie

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2442

Agnieszka wygłasza prelekcję na lekcji biologii, w klasie do której uczęszcza Zosia i odnosi sukces. Dziewczynka dzięki wystąpieniu matki zyskuje nowe klasowe przyjaźnie. Kinga spotyka się z Mariuszem na romantycznej randce. Wkrótce okazuje się, że spędzają wakacje w tym samym pensjonacie, ale w różnych terminach.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 943

Zuza, której marzy się kariera modelki, prosi ojca, by zgłosił ją w agencji castingowej. Kostek stawia warunek - zgodzi się, jeśli córka poprawi oceny. Ludmiła pomaga dziewczynce w nauce angielskiego. Marta uważa, że Robert powinien zwolnić Paulinę. Romanowski broni dziewczyny. W biurze seksowna dziennikarka adoruje szefa. Dochodzi między nimi do pocałunku, którego świadkiem jest Chowański. W prezencie urodzinowym Iwona dostaje kotka od Alka. Jest zła - jeśli oboje wyjadą na stypendium, nie będą mogli zajmować się zwierzakiem.

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 524

Hana zauważa ślady po nieudanej aborcji u młodej pacjentki. Lekarka wybucha gniewem, kiedy Paula prosi o usunięcie ciąży. W trakcie USG Hana podsuwa dziewczynie pomysł adopcji ze wskazaniem - sama chce adoptować jej dziecko. Piotr ponownie wyznaje Hanie miłość i proponuje, żeby znowu byli razem. Lena namawia Witka na udział w terapii małżeńskiej. Zazdrosny Piotr dowiaduje się, że Hana została zaproszona przez Szymona na randkę. Wiki jest załamana informacją, że jej matka cierpi na demencję miażdżycową.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-05-15 07:14:24

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Jestem Legendą, Zgon na pogrzebie, Gry uliczne)

gdzie PM????????????????????????????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1