Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Facet od WF`u, Zakonnica w przebraniu, Zapowiedź)

11 Kwietnia 2013

Oto filmy i seriale, które stacje telewizyjne proponują na dzisiejszy wieczór!

Facet od WF`u

TVP 1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5812

Po zakończeniu sesji zdjęciowej u Hope pojawia się przedstawicielka bostońskiego college`u i informuje ją o przyznaniu prestiżowego stypendium. Steffy bardzo zależy na wyjeździe Hope do Bostonu. Jest skłonna zrobić wszystko, aby pokaz nowej kolekcji zakończył się fiaskiem. Krótko przed rozpoczęciem konferencji prasowej Steffy informuje Pam o planie usunięcia Brooke i Hope z firmy.

TVP 1, 17:55, Klan, odc.2429

Po zaliczeniu ostatniego egzaminu Ola postanawia definitywnie zakończyć znajomość z Norbertem. Oświadcza chłopakowi, że go nie kocha. Wychowawczyni z przedszkola dzwoni do Bogny. Okazuje się, że Leszek zapomniał odebrać dziecko. Skruszony Jeremiasz przeprasza Stasię i wręcza jej bukiet kwiatów. Obiecuje, że nie będzie miał do niej pretensji. Prosi, żeby już nigdy nie nocowała poza domem. Darek spotyka się z doradcą prawnym Karoliny. Otrzymuje propozycję zawarcia ugody.

TVP 1, 18:40, Wszystko przed nami, odc. 93

Wojtek przeżywa załamanie po zerwaniu zaręczyn przez Olę. Marco wraca z wesela córki i stara się poprawić przyjacielowi humor. Waldek ujawnia talent muzyczny, dając występ gitarowy w `Dobrym Adresie`. Chcąc pomóc synowi, Róża składa wizytę Mariannie. Szczepańska ma nadzieję, że szczera rozmowa matek będzie w stanie uratować szczęście dzieci nawet w tak trudnej sytuacji. Okazuje się, że porozumienie między obiema rodzinami jest niemożliwe. Ola nie chce dopuścić, by firma Olgierda przestała działać i przejmuje obowiązki zawodowe ojca.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kosta
(Ocena: 5)
2013-04-11 08:29:20

PIERWSZA MIŁOSC

Beata domaga się od Filipa wyjaśnienia dwuznacznej sytuacji, której była świadkiem. Mąż zaprzecza, jakoby miał romans z Sandrą. Między małżonkami wybucha kłótnia. Beata wyrzuca Filipa z domu. Do Wadlewa przyjeżdża kolega Wojtka, Rączka, w towarzystwie ochroniarzy. Informuje Wojtka, że niedawno został ojcem. Pomiędzy Filipem i Hubertem dochodzi do konfliktu z powodu podziału zysków z organizacji rajdu. Grzegorz nieustannie poucza ochroniarzy Grażyny, aby w końcu ich zwolnić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-11 18:01:51

dziękujemy ! :) ale to Papilot powinien zamieszczać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-11 06:57:51

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Facet od WF`u, Zakonnica w przebraniu, Zapowiedź)

No właśnie gdzie pierwsza miłość ????????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-11 01:05:29

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Facet od WF`u, Zakonnica w przebraniu, Zapowiedź)

Jak już ostatnio pisałam nie wiem czemu nie wymieniacie ambitniejszych filmów, na polsacie o 23:00 "Chłopięcy świat" świetny dramat na faktach z Leonardem DiCaprio i Robertem de Niro. Zapraszam do siebie, gdzie co tydzień robię przegląd najlepszych filmów na cały tydzień :) Blog "Pocahontas Recenzuje" pozdrawia :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
A
(Ocena: 5)
2013-04-11 00:39:01

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Facet od WF`u, Zakonnica w przebraniu, Zapowiedź)

a gdzie PIERWSZA MIŁOŚĆ !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1