Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Dzika rzeka, Spacer po wodzie, Miłosne wybory)

26 Marca 2013

Zajrzyj do naszego filmowego przewodnika!

dzika rzeka

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5801

Jackie jest zaskoczona, gdy dowiaduje się, że Nick i jego żona nie chcą, by Bridget sama prezentowała kolekcję bielizny. Aggie mówi Oliverowi, iż nie powie Nickowi o zdradzie Bridget. Stephanie informuje Eryka o wyprowadzce z domku dla gości. Bill Spencer zwierza się Justinowi, że zamierza odzyskać Dom Mody Forrester dzięki Donnie.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2421

Zaniepokojona milczącym telefonem Norberta Ola zamierza sprawdzić, co się z nim dzieje. Agnieszka powstrzymuje siostrę i obiecuje, że sama sprawdzi, czy chłopak pojawił się na uczelni. Mirek zjawia się u Grażynki z bukietem kwiatów. Kasia skutecznie zniechęca mężczyznę do kolejnych wizyt, informując, że na kolacji spodziewają się specjalnego gościa. W trakcie drogi do szkoły rodzenia Agata odczuwa silny skurcz. Kobieta i Jacek natychmiast udają się do szpitala.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 908

Basia i Daniel zgłaszają na policji zaginięcie Sary. Przydzielony do sprawy komisarz Makowski nie wyklucza porwania. Jeden z tropów prowadzi do osiedlowego chuligana, Sylwka. Robertowi kończą się fundusze na wydawanie „Ogrodu Wyobraźni”. Marta wpada na pomysł, by pismo reklamowała Urszula, która dzięki książce stała się popularna. Tajemnicza firma składa Robertowi ofertę sponsoringu. Klara kontaktuje się z dziewczyną, którą Bajdera usiłował zgwałcić. Wraz z Kubą, Hubertem i Iwoną organizują prowokację. Sytuacja wymyka się spod kontroli.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 978

Ewa i Marek organizują mecz oraz ognisko dla skłóconych chłopców z klasy Antka i Mateusza. Po imprezie Ewa całuje Marka na pożegnanie, on oddaje jej pocałunek. Do Warszawy przyjeżdża wychowana w USA dwudziestokilkuletnia Janka. Spotyka się z mecenasem Grabowskim, który przekazuje jej informacje o Mostowiakach. Dziewczyna chce dochodzić praw do ich domu i ziemi. Maczeta wyjeżdża do USA. Marcin proponuje jego pokój Klarze. Kasia jest wściekła, a Klara celowo ją irytuje. Kinga i Mirka przekonują Irka do udzielenia wywiadu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz