Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Dziewczyny z drużyny III, Paranormal Activity, Transformers III)

04 Października 2013

Nie wiesz, co obejrzeć w piątkowy wieczór? Oto co przygotowały stacje telewizyjne.

dziewczyny z drużyny III

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 980

Florian poniża Władka przy współpracownikach. Cieślak ma tego dosyć, postanawia złożyć wypowiedzenie. Funkcjonariusze CBA pojawiają się w Biomerze. Ksenia dostarcza Zuzi tabletki odchudzające. Kostek i Ludmiła zauważają, że dziewczyna sporo schudła, miewa także zawroty głowy. Wkrótce przyłapują ją na przyjmowaniu specyfiku. Piotr próbuje zbliżyć się do cierpiącej po rozstaniu z Robertem Marty.

TVP 2, 20:40, Rodzinka.pl, odc.113, 114

Rodzice i Marek pomagają Tomkowi w malowaniu mieszkania. Chłopak zaprasza rodzinę na obiad, kłóci się ze współlokatorami o zasady, które mają obowiązywać w mieszkaniu. Po kłótniach w domu Kuba przenosi się do pokoju Tomka, a Kacper - do piwnicy. Podczas randek Kuba chętnie korzysta z pieniędzy ojca Pauli. Dziadkowie sprzedają mieszkanie, chcą się przenieść na wieś. Podrzucają Natalii pudła z jej rzeczami. Tomek sprytnie zapewnia sobie aprowizację - wpada do rodziców albo zaprasza ich z wałówką do siebie. Jego zwyczaje w nowym lokum denerwują Bola. Stare rzeczy dziadków blokują garaż i uniemożliwiają remont w pokoju Kacpra. Chłopcy znajdują w starociach interesujące rzeczy. Kacper coraz bardziej lekceważy naukę i higienę.

TVN 7 20:00 Dziewczyny z drużyny III, komedia

Britney Allen, kapitan drużyny cheerleaderek w szkole średniej Pacific Vista, chce wziąć udział w przesłuchaniu, którego zwyciężczynie wystąpią w teledysku Rihanny. Jej plany krzyżuje kariera ojca, który zostaje przeniesiony do Crenshaw Heights. Dla Britney przeprowadzka oznacza utratę pozycji w szkole i szansy na występ w teledysku. W nowym miejscu dziewczyna nie potrafi porozumieć się z koleżankami. Wkrótce okazuje się, że może wziąć udział w eliminacjach do teledysku, lecz będzie musiała się zmierzyć z drużyną z Pacific Vista.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

filmowiczka
(Ocena: 5)
2013-10-04 23:00:13

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Dziewczyny z drużyny III, Paranormal Activity, Transformers III)

Zadbajcie do jasnej ch... o to żeby podawać chociaż prawdziwe informacje, na TVN leci PARANORMAL ACTIVITY 2 a nie 1, a poza tym o 23 a nie o 22:40.... Nawet programu telewizyjnego nie potraficie przeczytać dokładnie i podać prawidłowo?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1