Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Dzielnica Lakeview, Kandydat, Zapach sukcesu)

02 Kwietnia 2013

Spędź wtorkowe popołudnie w gronie serialowych i filmowych bohaterów!

Dzielnica Lakeview

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5805

W szpitalu Bridget czeka na wyniki testu na ustalenie ojcostwa. Nie chce, by mąż jej towarzyszył. Jackie proponuje zdenerwowanemu Nickowi, że sama pojedzie do Bridget. Kiedy dociera na miejsce, spostrzega Owena, ale niczego się nie domyśla. Nakazuje mu wracać do firmy. Sama kolejny raz chwali Bridget jako dobrą żonę. Nieoczekiwanie zjawia się lekarka, która informuje przyszłą matkę, iż za chwilę będzie wiadomo, kto jest ojcem dziecka. Jackie jest zaskoczona. Żąda wyjaśnień. Bridget wyznaje, że zdradziła Nicka z Owenem.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2423

Tadeusz informuje Annę, że nie wyjedzie z nią na narty, ponieważ wcześniej zobowiązał się zaopiekować psem Lubiczów. Ponadto będzie mógł wziąć udział w otwarciu sezonu golfowego. Korbas planuje nagrać symfoniczną wersję swoich najlepszych utworów i prosi ojca o wykonanie instrumentalne. Arkadiusz nie przyjmuje od Grażynki zaproszenia na kolację i zaczyna komponować, ale bez powodzenia. Ola ma dylemat, czy powinna wyjechać razem z rodziną do spa. Szefowa Feliksa proponuje mu podpisanie umowy na wyłączność z jej zakładem.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 912

Rybińscy nadal mają kłopot z hałaśliwymi sąsiadami. Dochodzi do szarpaniny między Waldemarem i Rocco. Interweniuje policja. Aby nie myśleć o Sarze, Daniel rzuca się w wir pracy. W kawiarni Feel Good z godziny na godzinę przybywa gości. Mimo obaw Róży przedsięwzięcie okazuje się sukcesem. Komisarz Makowski informuje Basię i Zenka, że Sara była szantażowana przez wrogów Adama, którzy chcieli się nią posłużyć. Marta i Robert cieszą się, że udało im się znaleźć sponsora. Wkrótce Robert odkrywa, kto kryje się za ofertą.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 980

Marek zaprasza Ewę do opery. Anna obserwuje ich po spektaklu. Marcin wyrzuca list z Austrii bez czytania, gdy zauważa, że przesyłka jest od matki. Wychodzi na spotkanie z nieznajomą, która zostawiła mu wiadomość w klubie. Bracia Zduńscy z Kingą i Magdą przyjeżdżają do Grabiny. Kwaśniakowa wypytuje Barbarę o Kolędę, który zaoferował jej drobną pomoc. Mecenas ma pomyślne wiadomości dla Janki. Uważa, że wygrają proces - dokumenty potwierdzają, że dziewczyna jest wnuczką siostry Lucjana, uznanej za zmarłą w czasie wojny.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kobieta
(Ocena: 5)
2013-04-02 12:01:51

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Dzielnica Lakeview, Kandydat, Zapach sukcesu)

LIGA MISTRZÓW ważniejsza niż te seriale i filmy :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1