Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Była sobie dziewczyna, Dziewięć miesięcy, To tylko seks)

14 Lutego 2013

Sprawdź, co wydarzy się w Twoich ulubionych filmach i serialach!

to tylko seks

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5775

Bridget nie może znieść widoku Agnes. Zwalnia ją z pracy. Zdenerwowana dziewczyna składa nieoczekiwaną wizytę bratu. Oliver próbuje wykasować film, na którym widać Bridget i Owena uprawiających seks. Agnes ich rozpoznaje. Wściekła wraca do firmy. Ma zamiar powiedzieć Nickowi o zdradzie żony.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2401

Marta spotyka się z doktorem Lubiczem. Szefowa zakładu pogrzebowego chce wiedzieć, dlaczego Feliks nie odebrał telefonu poprzedniego dnia. Mężczyzna przyznaje, że wygłosił laudację na pogrzebie. Niezadowolona szefowa każe dopłacić za usługę. Tadeusz zjada kanapki przeznaczone dla Tropka. Żona robi mu wyrzuty z tego powodu. Krzysztof idzie na Sadybę, ale nikogo nie zastaje. Spotyka Julię, która też chciała spotkać się z Chojnicką. W końcu udaje im się porozmawiać z Elżbietą. Krzysztof proponuje Julii, że odwiezie ją do domu.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 880

Magda ma dosyć nękającego ją Tomka. Postanawia na stałe przeprowadzić się do Londynu. Spotyka też Krzysztofa, ojca Irka, byłego szefa. Mężczyzna przeprasza ją za wcześniejsze zachowanie, proponuje powrót do pracy. Urszula prosi Martę o dyskrecję - boi się reakcji męża, gdy ten odkryje, że pracują nad książką. Piotr przychodzi w odwiedziny do Walawskiej, mija się z Korzeniakową. Wieczorem Walawska odbiera telefon z pogróżkami. Kuba wpada do mieszkania Klary i Huberta. Informuje ich, że Ada wyprowadziła się do Błażeja.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-02-14 16:59:30

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Była sobie dziewczyna, Dziewięć miesięcy, To tylko seks)

Ile razy jeszcze będzie "To tylko seks"?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-02-14 01:37:36

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Była sobie dziewczyna, Dziewięć miesięcy, To tylko seks)

Napisz komentarz...A ja polecam "Mała Miss" - świetny komediodramat. Jeden z tych słodko-gorzkich filmów, gdzie same nieszczęścia spadają na bohaterów, a wszystko jest mega zabawne, zapraszam do recenzji u mnie, wpiszcie w google "pocahontas recenzuje", warto obejrzeć ;) będzie o północy na polsacie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1