Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (33 sceny z życia, Pora umierać, Pożegnalne przyjęcie)

05 Marca 2013

Komedia, dramat, a może ulubiony serial – co dzisiaj obejrzysz najchętniej?

33 sceny z życia

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5788

Bridget poddaje się badaniom kontrolnym. Okazuje się, że w ostatnich tygodniach zapomniała o przyjmowaniu pigułek antykoncepcyjnych. W jej umyśle rodzi się podejrzenie, iż mogła zajść w ciążę z Owenem. W tajemnicy przed Erykiem Stephanie i Thorne przygotowują uroczystość podsumowującą jego dokonania zawodowe.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2410

Arkadiusz pokazuje Grażynce pogniecioną karoserię samochodu i opowiada, w jakich okolicznościach poznał Pawła. Żona Nowika narzeka, że użyczyła auta, a teraz ma kłopot. Surmaczowa postanawia ofiarować Pawełkowi pieska i szuka stosownego ogłoszenia. Tadeusz jest przeciwny tego rodzaju prezentom. Chce uprzedzić Lubicza o zamiarach żony. Arkadiusz odwozi Maćka na próbę spektaklu. Wdzięczna Grażynka zaprasza sąsiada na kolację i serwuje ostrygi. Rafalski telefonicznie rozmawia z Barbarą. Dowiaduje się, że Pedro otrzymał olbrzymi spadek po ojcu.

TVP1, 22:10, 33 sceny z życia, komediodramat

Julia Szczęsna jest fotografikiem, odnosi pierwsze międzynarodowe sukcesy. Pochodzi z rodziny krakowskich inteligentów. Matka, Basia, autorka kryminałów, planuje wyjazd do Toronto. Ojciec, Jerzy, jest cenionym reżyserem filmów dokumentalnych, byłym opozycjonistą. Mąż Julii, kompozytor Piotr, pracuje w Niemczech nad prawykonaniem utworu symfonicznego. Bliskim przyjacielem rodziny jest Adrian. Gdy matka Julii umiera na raka, a wkrótce po niej odchodzi Jerzy, Julia musi zweryfikować dotychczasowe widzenie świata.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-05 17:08:55

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (33 sceny z życia, Pora umierać, Pożegnalne przyjęcie)

jak mnie wkurw telewizja publiczna!! ciekawe, nagradzane filmy puszczają po 22 ( 33 sceny z życia, kiedyś dom zły też leciał po22, a ja np jestem śpiochem i ciężko mi wytrzymać gdzieś do północy żeby obejrzeć cały film) a szmirę taką jak mjm czy inne badziewia puszczają o 20. tvp kultura nie mam więc pora umierać też nie obejrzę :( dobrze że to tvp ledwo przędzie i nie dziwię się ludziom że nie płacą abonamentu!! )

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
S.
(Ocena: 5)
2013-03-05 17:32:30

tvp kultura jest teraz dostępna dzięki naziemnej telewizji cyfrowej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-05 07:18:30

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (33 sceny z życia, Pora umierać, Pożegnalne przyjęcie)

"Pora umierać", świetny film i genialna Szaflarska.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1