Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (33 sceny z życia, Dzienniki z Poll, Obsesja)

09 Kwietnia 2013

Oto streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali!

obsesja

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5810

Eryk nie zgadza się na warunki postawione przez Donnę. Małżonkowie postanawiają się rozstać. Klan Forresterów triumfuje - dom mody znów jest w ich rękach. Bridget żałuje, że posłuchała Jackie i zataiła prawdę o tym, że ojcem jej dziecka jest Owen. Jej dziwne zachowanie zwraca uwagę Nicka.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2427

Po wieczorze spędzonym z Miłoszem Bożenka jest przekonana, że chłopak ją kocha. Zmartwiona Stasia opowiada Chojnickim o swoich kłopotach małżeńskich. Kamila podsuwa jej dość radykalny pomysł. Jerzy przygotowuje się do wyjazdu służbowego do Berlina. Lubiczowie wraz z dziećmi wracają z udanego pobytu w spa. Janusz i Rafał czekają przed ich domem na córki Lubiczów.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 917

Natalii i Irkowi grożą sankcje za niezgodne z prawem zatrudnianie pracowników. Funkcjonariusze nie wierzą Zwoleńskiej, że nie miała nic wspólnego z handlem podrabianymi ubraniami. Między narzeczonymi dochodzi do kłótni. Irek jest wściekły, że mimo wspólnych ustaleń Natalia nie podpisała umów z dziewczynami. Maria zatrudnia Klarę, Huberta i Kubę w firmie sprzątającej. Nowa szefowa, Marzena, nie jest z tego zadowolona. Kuba stawia Tinie ultimatum - albo on, albo Rick. Podczas szkolenia na Mazurach Beata próbuje uwieść Władka.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

M
(Ocena: 5)
2013-04-09 18:50:36

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (33 sceny z życia, Dzienniki z Poll, Obsesja)

Obsesja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-09 15:13:47

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (33 sceny z życia, Dzienniki z Poll, Obsesja)

Czemu co drugi dzień piszecie "co warto oglądnąć" i zawsze wrzucacie 10 seriali, które są CODZIENNIE? Każdy wie, że o ustalonej porze leci konkretny serial. Czemu nie poszukacie fajnych ambitnych filmów? Szkoda, że jeszcze nie piszecie "dziennik, pogoda, sport" ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
pp
(Ocena: 5)
2013-04-09 00:40:51

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (33 sceny z życia, Dzienniki z Poll, Obsesja)

Czemu nigdy nie wymieniacie najciekawszych tytułów? Zawsze tu wchodzę i nie ma najlepszego filmu. Czytelniczki Papilota na pewno dowiedzą się też o ambitniejszych produkcjach :) Na tvp1 o 21:20 "Niczego nie żałuję - Edith Piaf" / pozdrawia blog Pocahontas Recenzuje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1