Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

07 Stycznia 2013

Zacznij tydzień ze swoimi ulubionymi serialami!

Na wspólnej

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5747

Bridget zarzuca Sandy, że ją okłamała i namówiła Nicka, by zataił przed nią prawdę. Oświadcza, iż chodzi jej tylko o dziecko. Żąda również, żeby Sandy trzymała się z dala od Nicka.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2379

Arkadiusz w towarzystwie Grażynki odwiedza córkę, która w śpiączce przebywa w ośrodku opieki. Firma Jerzego otrzymuje pilne, intratne zlecenie. Chojnicki zapowiada synowi, by nie próbował wymigać się od pracy opieką nad Stefankiem. Zyta stanowczo nie zgadza się na ograniczenie aktywności zawodowej. W tej sytuacji młodzi zmuszeni są poprosić matkę Zyty oraz Elżbietę o pomoc. Paweł z synem uczestniczą w pierwszych wspólnych zajęciach sportowych.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 856

Patrycja ma dosyć zachowania Dawida. Tęskni za dojrzalszym od Wierzbickiego Hubertem. Dzwoni do niego. Pod pretekstem rozmowy o płycie zwabia go do kawiarni. W klinice ginekologicznej Kasia spotyka Dianę. Dziewczyna przeprasza Górkę za kłótnię z ojcem jej dziecka. Kasia i Diana chcą kontynuować rozmowę przy herbacie, ale ich plany krzyżuje telefon od Oksany. Okazuje się, że ze Stefanem dzieje się coś niepokojącego. W tajemnicy przed Martą Robert planuje wziąć duży kredyt na spłatę wierzycieli i dalszą działalność wydawnictwa.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 957

Wojdas przeżył próbę samobójczą. Budzyński doprowadza do uwolnienia go. Mężczyzna wysyła przelewem wysokie honorarium, które Budzyński chce natychmiast zwrócić. Magda jest w szoku na widok kobiety wychodzącej rano z pokoju Pawła. Zduński wyjaśnia, że Iza jest jego szefową. Michał wyznaje Magdzie, że nie jest mu obojętna, a ona decyduje się wrócić do niego. Oznajmia Pawłowi, że zamierza się wyprowadzić. Kinga i Magda próbują pogodzić rodziców. Łukasz chce zamieszkać z Zuzą, daje dziewczynie zarobione w Hiszpanii pieniądze.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-07 10:48:13

same polskie seriale. masakra. żadnego nie oglądam i w takie wieczory jestem zmuszona do oglądania filmów na necie :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
xxx
(Ocena: 5)
2013-01-07 08:56:23

Moda na sukces... żałosne.!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1