Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

04 Stycznia 2013

Spędź piątkowe popołudnie w gronie serialowych i filmowych bohaterów!

kino

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5746

Bridget rozmawia z Nickiem i Sandy o schwytaniu Grahama i uratowaniu Hope. Ridge i Brooke tłumaczą córce, że choć rozmowa, którą usłyszała, była dla niej wstrząsająca, nie zmienia faktu, że rodzice ją kochają. Steffy przeprasza Hope za to, że była dla niej niemiła. Whip, Oliver i Sandy cieszą się, że sprawa gwałtu została wyjaśniona.

TVP1, 21:55, Mgła, horror

Miasteczko w stanie Maine. Po gwałtownej nawałnicy miejscowy supermarket przeżywa oblężenie. Mieszkańcy muszą kupić artykuły potrzebne do naprawy uszkodzonych domów i uzupełnić zapasy. Miasto spowija gęsta mgła. Niektórzy łączą to zjawisko z eksperymentami przeprowadzanymi w położonej nieopodal bazie wojskowej. Niebawem okazuje się, że we mgle czają się potwory. Ludzie uwięzieni w sklepie wpadają w panikę, którą podsyca wieszcząca apokalipsę fanatyczka, pani Carmody. Artysta David Drayton postanawia zorganizować obronę przed bestiami.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 855

Patrycja i Hubert wyjeżdżają razem na koncert. Dziewczyna próbuje zbliżyć się do chłopaka. Klara zaczyna mieć wątpliwości, czy Hubert kocha ją tak mocno, jak ona jego. Dziewczyna jest świadkiem pożegnania Huberta i Pati. Oksana ma zacząć pracę w pubie. Stefan sprzeciwia się temu. Górka ukrywa przed rodziną problemy z sercem. Sklep Irka i Natalii przestaje przynosić dochody. Zwoleńska zastanawia się nad zmianą profilu działalności. Daria podsuwa jej pomysł. Patrycja wcześniej wraca do domu. Przyłapuje Dawida z roznegliżowanymi modelkami.

TVP2, 21:45, Attyla, film historyczny

Hunowie, którzy początkowo stanowili luźny związek koczowniczych plemion, nie byli traktowani przez Rzymian jako zagrożenie. Tak było do czasu, kiedy na ich czele stanął jeden z najstraszniejszych wodzów, który postanowił podbić świat - Attyla. Osierocony w dzieciństwie chłopak dorastał w przyspieszonym tempie. Kiedy wuj, król Ruas, przejął nad nim opiekę, młody Attyla stał się jednym z najtwardszych wojowników. Imperium chyli się ku upadkowi, a Attyla łączy siły ze zbuntowanym rzymskim wodzem Aecjuszem - wspólnie szykują się do walki.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-04 20:24:18

piąty element to thriller??? że co??? zbuntowny klon??? atrakcyjna kosmitka??? kto to pisał? oglądał wcześniej film czy zaczerpnął wiedzy z jakieś Pani Domu ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
zrozpaczona
(Ocena: 5)
2013-01-04 17:03:53

Mgła.. Bajka, a moda na sukces..oh really ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-04 09:52:17

oooo mgła niezły film

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1