Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

01 Stycznia 2013

Na dzisiejszy wieczór najpopularniejsze stacje telewizyjne proponują solidną porcję komedii!

Legalna blondynka

TVP1, 20:20, Legalna blondynka, komedia

Elle Woods jest stuprocentową blondynką - najpopularniejszą dziewczyną w szkole i finalistką konkursu piękności. W przyszłość patrzy z optymizmem, widząc siebie u boku bogatego narzeczonego, Warnera Huntingtona. Chłopak jednak, zamiast się oświadczyć, zrywa z nią. Twierdzi, że jako student Harvardu, przyszły prawnik i polityk musi znaleźć sobie mniej frywolną dziewczynę. Elle nie zamierza się poddawać - rzuca szkołę mody i podejmuje studia prawnicze na Harvardzie.

TVP2, 20:10, U Pana Boga za miedzą, komedia

W Królowym Moście czas biegnie wolniej. Wyznaczają go pory roku i kolejne święta. Czasami tylko naturalny rytm, nad którym czuwa ksiądz proboszcz, zaburzają niespodziewane wypadki. Tym razem do Królowego Mostu wraca Staś Niemotko po dwudziestu latach spędzonych na emigracji, na komendzie policji pojawia się przysłana z komendy głównej doświadczona policjantka Marina, a burmistrz i lokalny biznesmen przygotowują się do kolejnych wyborów. Jednak tym razem nie wszystko pójdzie zgodnie z planem.

TVP2, 22:15, Czarna wdowa, thriller

Olivia jest młoda, piękna i niezwykle inteligentna. Zwraca na siebie uwagę milionera, Danny`ego Keegana, który zakochuje się w niej bez pamięci. Mel, wieloletnia przyjaciółka Danny`ego, dziennikarka jednej z kalifornijskich gazet, odkrywa, że Olivia nie jest osobą, za którą się podaje. Okazuje się, że kobieta odpowiada za śmierć byłych mężów. Tymczasem Danny, nie bacząc na ostrzeżenia Mel, zaręcza się z Olivią. Mężczyzna uważa śledztwo dziennikarki za wynik niezrozumiałej obsesji.

TVN, 21:15, Seksmisja, komedia

W sierpniu 1991 roku telewizja transmituje relację z epokowego eksperymentu. Maks i Albert, dwaj śmiałkowie, dobrowolnie poddają się hibernacji. Budzą się dopiero w roku 2044. Od opiekującej się nimi doktor Lamii dowiadują się, że w czasie ich snu wybuchła na Ziemi wojna nuklearna. Jednym z jej skutków było zniszczenie genów męskich, w związku z czym są obecnie jedynymi mężczyznami na planecie. Kobiety, które zamieszkały pod ziemią, dzięki partenogenezie od dawna rodzą same dziewczynki. Maks i Albert stają przed dziejową misją.

Polsat, 20:00, Sam w domu - po raz trzeci, komedia

Ośmioletni Alex rozchorował się na ospę wietrzną i z tego powodu musi sam zostać w domu. Tymczasem z Departamentu Obrony USA czwórka przestępców skradła, na zlecenie międzynarodowego gangu, najnowszy model mikroprocesora. Przestępcy ukryli skarb w zdalnie sterowanym samochodzie-zabawce, który przez niedopatrzenie na lotnisku wylądował w bagażu pani Hess. Gdy tylko zorientowała się, że zostały zamienione torby podróżne, oddała niepożądany prezent małemu sąsiadowi i w ten sposób łup wpadł w ręce Aleksa.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-01 12:00:50

pozostaje wideoteka komputerowego czlowieka czyli co dusza zapragnie:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Justa Kapusta Glowa Pusta
(Ocena: 5)
2013-01-01 11:03:32

Co jak co, ale znowu puszczają w tv same gnioty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-01 10:32:10

Co jak co, ale Legalną Blondynkę mogę oglądać w kółko. Reese Witherspoon jest świetna w tej roli.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1