Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

28 Grudnia 2012

Ulubiony serial, komedia, a może film sensacyjny – co masz ochotę obejrzeć dzisiaj?

Moje życie to nie komedia romantyczna

TVP 1, 15:10, Fałszywy narzeczony, komedia romantyczna

Pewnego dnia Jennifer Verti pada ofiarą włamywaczy, którzy pozbawiają ją wszystkich cennych rzeczy z mieszkania. Vince to typ niepoprawnego podrywacza. Hazardowy nałóg wpędza go w poważne długi. Jennifer i Vince poznają się na ślubie znajomych. Widząc, ile prezentów i gotówki można otrzymać w dniu ślubu, dochodzą do wniosku, że gdyby oni wstąpili w związek małżeński, ich sytuacja materialna znacznie by się poprawiła. Wkrótce obmyślają plan działania. Opowiadają rodzinie i znajomym o rzekomym romansie oraz narzeczeństwie.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 852

Jola martwi się o Janka, który od dwóch dni nie daje znaku życia. Zaczyna szukać męża. Ukrywający się w domu Zenka Kozłowski nie zamierza wybaczyć żonie. Rozchodzą się wieści o kłopotach finansowych wydawnictwa Marty i Roberta. Romanowski postanawia wziąć kredyt, by spłacić zobowiązania. Marta jest temu przeciwna. W eleganckiej winiarni w Zakrzewiu Natalia i Irek świętują start biznesu internetowego. Atmosferę psuje zazdrość Irka z powodu Ksawerego, z którym dziewczyna umawiała się w tym lokalu na randki.

TVN, 21:55, Hulk, film sensacyjny

Bruce Banner pracuje nad modyfikacją ludzkiego DNA. Podczas jednego z eksperymentów naukowiec przyjmuje śmiertelną dawkę promieniowania gamma. Choć wydaje się, że wyszedł z tego bez szwanku, wkrótce zaczyna tracić świadomość i odczuwać czyjąś obecność we własnym ciele. Tym kimś jest nadludzko silny Hulk - monstrum, w które co pewien czas Bruce się przeistacza. Stwór niszczy laboratorium i dom Bruce`a, pustoszy okolicę. Wojsko zostaje zaangażowane w poskromienie potwora. Jedynie była dziewczyna naukowca domyśla się, kim jest Hulk.

TV 4, 20:00, Zakręcony, komedia

Dobroduszny, lecz nierozgarnięty, komputerowiec Elliot kocha się w koleżance z pracy, Alison. Dziewczyna jednak nie zwraca na niego uwagi. Pewnego wieczoru Elliot spotyka w barze niezwykle ponętną kobietę, która okazuje się być władczynią piekieł. Diablica obiecuje, że w zamian za duszę Elliota spełni jego siedem życzeń. Mężczyzna postanawia zaprzedać się złemu duchowi i w ten sposób zdobyć serce Alison. Okazuje się, że spełnienie życzeń, które miało mu przynieść szczęście, zamienia jego życie w koszmar.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-28 09:30:03

A od kiedy w TV jest cos wartego obejrzenia. a ta propozycja z Barwami szczescia to mnie rozwaliła. wstyd.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1