Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

27 Grudnia 2012

Oto najlepsze filmowe i serialowe propozycje na dzisiaj.

telewizja

TVP 1, 21:25, Samotny ojciec, film obyczajowy

Jason Kempler i Melanie Crane spędzają razem noc. On pochodzi z bogatej rodziny, jest wokalistą zespołu rockowego i studentem uniwersytetu w Ohio. Ona nie ma łatwego startu w życie - przyszła na świat, gdy jej matka miała 15 lat, pracuje w barze jako kelnerka i marzy o studiach w akademii sztuk pięknych. Gdy okazuje się, że Melanie spodziewa się dziecka, Jason obojętnie przyjmuje tę wiadomość. Dziewczyna decyduje się urodzić i wychować potomka. Jednak wkrótce po porodzie postanawia ratować przyszłość. Odwiedza Jasona i zostawia mu syna.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, serial obyczajowy, odc. 851

Robert urządza Chowańskiemu awanturę o próbę uwiedzenia Marty. Mimo to biznesmen nadal chce zainwestować w czasopismo. Robert odrzuca pomoc, choć sytuacja finansowa wydawnictwa jest dramatyczna. Janek dowiaduje się, że striptizer wystąpił na urodzinach Joli. Oburzony wyprowadza się z domu. Ludmiła odwiedza Kostka w areszcie. Jeleń mówi żonie o podejrzeniach dotyczących Tadka. Uważa, że mężczyzna rozprowadzał w pubie narkotyki. Prosi, by Michał go obserwował. Olek robi wszystko, by Jeleniowie nie wpadli na trop dilera.

TVP 2, 21:35, Dr House, serial obyczajowy, odc. 138 (sezon 7)

Cuddy traci cierpliwość. Zmusza House`a do przyjęcia asystentki. Jest nią wybitna studentka Martha M. Masters. Taub od początku jest niechętny dziewczynie, a jej zasady moralne doprowadzają do konfliktu z House`em. Wszystko dzieje się podczas diagnozowania szefa kampanii senatora, który ubiega się o reelekcję.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz