Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

19 Grudnia 2012

Sprawdź, jakie filmy proponują na dzisiejszy wieczór najpopularniejsze stacje telewizyjne.

jennifer aniston

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5741

Nick składa wizytę Grahamowi Darrosowi. Chce zdobyć próbkę jego DNA. Podejrzewa, że to on odurzył i zgwałcił Sandy. W rozmowie z Katie Brooke bierze stronę Ridge`a. Próbuje przekonać siostrę do ustąpienia ze stanowiska dyrektora generalnego i przekazania tej funkcji Ridge`owi.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2374

Ola opowiada Agnieszce o napadach zazdrości u Norberta. Po ostatniej kłótni chłopak zgadza się na organizację ponownej parapetówki z udziałem Rafała. Zawiedziona Marta żali się Miłoszowi, że z powodu kłopotów z prokuraturą Rutka wycofał się z projektu finansowania ich programu. Kazuń przekonuje ją, by samodzielnie zgromadzili potrzebne środki. Rafalski odbiera telefon z dobrą informacją o nerce dla Jaśka. Szybko udają się z synem do szpitala. Po powrocie w mieszkaniu zastają Barbarę, która oświadcza Piotrowi, że chce ratować ich związek.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 50

Wojtek denerwuje się, że Iza nie stawiła się w pracy. Okazuje się, że dziewczyna jest w szpitalu. Została pobita. Przy okazji wyjaśniania sprawy Wojtek spotyka się z Rafałem, dawnym kolegą, który kiedyś odbił mu narzeczoną. Szawarski postanawia wykorzystać dziennikarkę Magdę do znalezienia fałszywego krewnego Nowaka. Stefan i Basia zastępują Wojtka za barem. Tymczasem w lokalu zjawia się pani Jola i żąda od nich, by okazali pracownicze książeczki zdrowia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Karola
(Ocena: 5)
2012-12-19 16:19:54

ja chyba zobaczę mąż idealny:))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
maar
(Ocena: 5)
2012-12-19 15:51:09

albo klan...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
mon
(Ocena: 5)
2012-12-19 09:59:45

Moda na sukces? Proszę Was...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1