Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

18 Grudnia 2012

Dzisiaj Człowiek w żelaznej masce – polecamy!

Różowy telefon

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5740

Stephanie na próżno namawia Ridge`a, żeby odszedł z firmy. Ten pozostaje lojalny wobec Brooke. Stwierdza też, że kocha Hope i nie chce się od niej odwracać. Sandy mówi Nickowi, iż ma brata, którego bardzo kocha. Mężczyzna wpada na pomysł, żeby porozmawiać z fotografem, w mieszkaniu którego Sandy padła ofiarą brutalnego ataku. W Internecie znajdują informację o Grahamie, który pracuje obecnie w Domu Mody Forrester.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2373

Agnieszka i Paweł dowiadują się od Furteckiej o zatrzymaniu inwestora Igora Rutki. Mają nadzieję, że dzięki temu decyzja o rozpoczęciu budowy zostanie odroczona. Marta informuje Miłosza, że los ich wspólnego przedsięwzięcia jest niepewny. Na razie producent nie może zająć się ich projektem. Kasia chwali się w szkole zdjęciem i autografem Korbasa, ale koleżanki nie są przekonane co do autentyczności fotografii i domagają się od niej zaproszenia gwiazdora do szkoły. Okazuje się, że Korbas jest synem pana Arkadiusza.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 49

Ola opowiada Wojtkowi o problemach zawodowych, z którymi boryka się w kancelarii Watersona. Sylwia coraz gorzej znosi fakt, iż Paweł związał się z Agatą. Kolega Mirka z więzienia odwiedza Izę w „Dobrym Adresie”; śledzi ją też po pracy. Mężczyzna twierdzi, że ma się nią opiekować. Dziennikarka Magda Liszka przynosi Olgierdowi kopię obrazu malarza, o którym chciałaby nakręcić film dokumentalny. Wobec trudności ze znalezieniem krewnych Nowaka Arkadiusz wpada na pomysł, by podstawić fałszywą osobę, która zagra rolę spadkobiercy kamienicy.

TVP1, 20:20, Człowiek w żelaznej masce, film historyczny

Paryż roku 1662. Czwórka muszkieterów zmieniła tryb życia. Atos wychowuje syna, Raoula, Aramis został generałem zakonu jezuitów, Portos korzysta z życia, jedynie d`Artagnan nadal służy królowi. Król Ludwik XIV prowadzi wojny wyniszczające kraj. Na jednym z balów wpada mu w oko narzeczona Raoula. Aby ją uwieść, wysyła chłopaka na wojnę. Zrozpaczony Atos chce pomścić jego śmierć. Pomagają mu w tym przyjaciele. Chcą osadzić na tronie królewskiego brata, Filipa, przetrzymywanego w więzieniu w żelaznej masce, która uniemożliwia jego rozpoznanie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz