Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

17 Grudnia 2012

Oto najlepsze filmowe i serialowe propozycje na dzisiaj.

Piękny umysł

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5739

Donna nakazuje Thorne`owi zdobyć nietypowy materiał. Na firmowym spotkaniu Katie każe Steffy poprawić przygotowany przez nią tekst promocyjny. Whip zdradza Stephanie, że poprosił Bridget o zaprojektowanie sukni dla Taylor. Następnie zaprasza Taylor do gabinetu i wręcza jej prezent. Stephanie namawia Ridge`a, by zabrał dzieci i odszedł z firmy. Powinien też zostawić siostry Logan.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2372

U Chojnickich panuje napięta atmosfera. Zyta jest zła na męża, za to, że ją oszukał. Michał wychodzi z domu i udaje się do Julii. Miłosz zapewnia Bożenkę, że z Martą łączą go sprawy biznesowe i tylko w tym celu się z nią spotyka. Arkadiusz prosi Grażynkę, żeby przechowała przesyłkę, którą niebawem ktoś do niej dostarczy. Gwiazdor Korbas okazuje się być dostawcą paczki. Kasia wykorzystuje okazję i prosi go o autograf oraz wspólne zdjęcie. Igor i Marta wybierają się do teatru, ale wizyta policji uniemożliwia wyjście.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 48

Po powrocie z Warszawy Ola przypadkowo spotyka Janka i jedzie z nim do domu rodziców. Olgierd źle reaguje na widok Szczepańskiego. Agata i Paweł nie kryją swojego uczucia przed przyjaciółmi. Sylwię boli widok ukochanego mężczyzny w ramionach innej kobiety. Szawarski podpisuje z Wiśniewską umowę sprzedaży roszczeń do kamienicy przy Staromiejskiej. Komisarz informuje Sylwię, że miejscowy wydział śledczy prowadzi sprawę przeciwko zabójcy ojca Pawła. Zdaniem policjanta pojawienie się Stańczuka w Lublinie nie wróży niczego dobrego.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz