Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

14 Grudnia 2012

Kto, z kim i dlaczego? Nie czekaj do wieczora, już teraz zajrzyj do naszego telewizyjnego przewodnika!

telewizor

 

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5738

Stephanie odbiera telefon od Ridge`a i przekazuje Taylor, że on nie przyjdzie. Steffy i Hope serdecznie ze sobą rozmawiają. Nie mają do siebie żalu z powodu decyzji Katie i chętnie będą razem pracować. Ridge wraca do domu. Prosi Brooke, by więcej nie zapraszała sióstr. Oliver cieszy się, że po długich podróżach wrócił do Sandy. Ona też jest tym zachwycona. Rozmawiają o Nicku, Whipie oraz o śledztwie w sprawie gwałtu. Oliver daje siostrze prezent - album ze zdjęciami z podróży.

TVP1, 20:20, Ratatuj, animowany

Szczurek Remy chciałby zostać szefem kuchni w jednej z wykwintnych paryskich restauracji. Obdarzony niezwykłym zmysłem powonienia i smaku, uważa, że ma ku temu wszelkie predyspozycje. Na nic zdaje się presja rodziny, która najchętniej widziałaby go w roli śmietnikowego gryzonia. Kiedy marzenia o byciu kucharzem pękają niczym bańka mydlana, nieoczekiwanie w jego życiu pojawia się Linguini, pomocnik kuchenny, któremu grozi utrata pracy. Połączy ich niezwykła przyjaźń, w wyniku której kulinarny świat Paryża przewróci się do góry nogami.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 844

Pod nieobecność Roberta Chowański próbuje zbliżyć się do Marty. Odwiedza ją bez uprzedzenia, zaprasza na Mazury na kongres biznesowy. Anna zwierza się Alicji z kłopotów z Leszkiem. Ma dosyć adoratora, ale boi się podjąć radykalne kroki w obawie przed zemstą Mileckiego. Alicja podsuwa jej pewne rozwiązanie. Błażej chce, żeby Klara skłoniła Huberta do wyprowadzki. Hubert prezentuje Patrycji nowe utwory. Menedżerka ma dla niego złe wiadomości.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz